Dziś jest niedziela, 26 października 2014r.
Imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy.

Przydatne linki

BIP

 Lider Dorzecza Zgłowiączki

Zlot Motocykli w Choceniu


 ZPORR

Warto wiedzieć


 

 
 

 

 
WIADOMOŚCI CHOCEŃSKIE
 
 

 
FILM O GMINIE CHOCEŃ
ZOBACZ TUTAJ !!!
 

  
 
 
 
 
 

 

Prace nad jeziorem Borzymowskim

Sala Gimnastyczna w Wilkowicach
 

 
Strona główna
 
Wysypisko po przetargu Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
Dodane: 25 sierpie 2010, godzina 12:55:54

Rozstrzygnięto już przetarg na dzierżawę gminnego wysypiska śmieci w Niemojewie. Wygrała go firma, która obsługiwała wysypisko dotychczas.

Czytaj całość
 
Harcerze wracają do domu Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
Dodane: 24 sierpie 2010, godzina 09:20:34

Jutro (26 sierpnia) mieszkańcy naszej gminy należący do hufca ZHP Włocławek - Powiat wrócą z obozu, na który pojechali w ramach obchodów 100 - lecia  Harcerstwa Polskiego.

Do Krakowa, gdzie przez kilkanaście dni gościło ponad 9 tys. harcerzy z całej Polski wyjechała 20 - osobowa grupa harcerzy z Chocenia i Lubienia Kujawskiego. Podróżowali pociągiem wynajętym specjalnie dla nich przez kujawsko-pomorską chorągiew. Biwakowali w namiotach na krakowskich błoniach. Jubileuszowy zlot dostarczył harcerzom wielu emocji.

Czytaj całość
 
Tłumy bawiły się na niedzielnym pikniku kończącym IV Ogólnopolski Zlot Motocykli Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
Dodane: 22 sierpie 2010, godzina 20:18:06

Piknik, którego gwiazdą był zespół "Papa D" można zaliczyć do jednej z najbardziej udanych imprez plenerowych. Wielu mieszkańców Chocenia i sąsiednich gmin nie oparło się możliwości podziwiania brawurowych wyczynów motocyklistów, którzy wzięli udział w wyjątkowo widowiskowych konkursach. Była jazda slalomem, toczenie kega, palenie gumy i jazda extreme. Po pokazach rozpoczęły się występy artystyczne. Na choceńskiej scenie zaprezentowali się: "Śmiłowiónki", orkiestra dęta OSP Śmiłowice, uczniowie szkół w Wilkowicach, Choceniu i Śmiłowicach oraz zespół "For You". Swoje umiejętności wokalne zaprezentowała również Kinga Kordyl.

 

Czytaj całość
 
Do Chocenia zjechało blisko pół tysiąca motocyklistów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
Dodane: 21 sierpie 2010, godzina 19:14:52

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, cieszymy się, że tak wielu motocyklistów zdecydowało się wziąć udział w zlocie - mówią organizatorzy. IV Ogólnopolski Zlot Motocykli wciąż trwa. Dziś 21 sierpnia odbyła się najbardziej widowiskowa część zlotu, czyli parada. Kilkuset motocyklistów przejechało przez Kruszyn, centrum Włocławka, na Zawiśle pod Pomnik Obrońców Wisły, gdzie złożono kwiaty w hołdzie poległym. Trasa powrotu wiodła przez Śmiłowice, Pustki, Czerniewice, Zakrzewek. Niewątpliwymi atrakcjami było palenie gumy na plaży, pokaz jazdy po trudnym terenie wykonany przez grupę "Off Road", koncert zespołu "42 Grupa Reaktywacja", ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz zabawa pod gołym niebem.

Czytaj całość
 
Porozumienie na rzecz inwestycji proekologicznych Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
Dodane: 20 sierpie 2010, godzina 12:49:24
Wójt Chocenia Roman Nowakowski oraz wójtowie i burmistrzowie ośmiu innych gmin podpisali dziś (20 sierpnia) z marszałkiem Piotrem Całbeckim i wicemarszałkiem Edwardem Hartwichem porozumienie, dzięki któremu na terenie tych gmin zostaną zrealizowane inwestycje proekologiczne. Przedsięwzięcia te mają zrekompensować straty przyrodnicze i środowiskowe, powstałe w związku z budową autostrady A-1.
Czytaj całość
 
«« Pierwsza   «  191 192 193 194 195 196 197 198 199 200  »   Ostatnia »»

Pozycje :: 1774 - 1782 z 2056