czwartek, 24 październik 2019

Ślubowanie pierwszoklasistów

https://www.chocen.pl/2-artykul/5715-slubowanie-pierwszoklasistow.html
100%auto
Ślubowanie uczniów to piękna tradycja. Jak co roku na terenie naszej gminy ta niecodzienna uroczy [...] Ślubowanie uczniów to piękna tradycja. Jak co roku na terenie naszej gminy ta niecodzienna uroczystość odbędzie się w trzech Szkołach Podstawowych. Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej w Wilkowicach odbędzie się 25 października o godzinie 11:30. Ślubowanie na sztandar szkoły złoży 24 uczniów. Natomiast w Szkole Podstawowej w Śmiłowicach odbędzie się 28 października o godzinie 11:00. Szkoła swoje grono powiększy o 9 pełnoprawnych uczniów. W Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu odbędzie 31 października o godzinie 9:00. W tym ważnym dniu do pasowania przystąpi 44 uczniów.

Nowym pierwszoklasistom życzymy powodzenia, jak i również wszelkich sukcesów.

Powrót

Polecane artykuły:


Wybrałeś już swoje kąpielisko?

Jezioro Borzymowskie jest największym obszarem wodnym w południowej części powiatu włocławskiego o bardzo rozwiniętej linii brzegowej. Jego powierzchnia to 207,44 ha, natomiast głębokość ma [...]

Powołanie Kierownika GOPS

W dniu dzisiejszym tj. 20 kwietnia 2021 r., Wójt Gminy Choceń powołał na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choceniu Panią Hannę Gołębiewską. Pani Hanna Gołębiewsk [...]