poniedziałek, 02 wrzesień 2019

PRZEWÓZ DZIECI od 01 września 2019 r.

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5632-przewoz-dzieci-od-01-wrzesnia-2019-r-2.html
Zadanie I PKS Przejazd dzieci do szkół na terenie Choceń wg trasy podanej niżej Szatki 7.00 – [...] Zadanie I PKS
Przejazd dzieci do szkół na terenie Choceń wg trasy podanej niżej
  1. Szatki 7.00 – Kuźnice 7.05 – Szatki 7.10 –Skibice 7.13–Wichrowice 7.18-Olganowo 7.23 – Śmiłowice -Szkoła 7.28 – Śmiłowice (kierunek na Wilkowice) 7.30 – Krukowo 7.33 –Jarantowice 7.38 - Choceń 7.40
Zadanie II PKS
Przejazd dzieci do szkół na terenie Choceń wg trasy podanej niżej
  1. Czerniewice 6.35-Wilkowice szkoła 6.40 – Wilkowice OSP 6.43 – Wilkowice za rzeką 6.45 -Choceń 6.50- Krukowo 6.55 – Krukowo sad 6.57- Siewiersk – 7.00 – Świątniki 7.05 – Borzymowice 7.09 -Paruszewice 7.11– Łąki Markowe 7.15- Sieroszewo 7.17– Czuple 7.18– Choceń 7.24.
  2. Choceń 7.25– Janowo 7.27 – Bodzanówek 7.33 – Bodzanowo 7.36- Lutobórz 7.41– Szczutkowo (p.Gawrysiak) 7.46 – Wilkowiczki 7.49 – Choceń 7.52
  3. Choceń 13.30.- Wilkowiczki 13.35- Szczutkowo 13.40.- Lutobórz 13.45.             Bodzanowo13.55-Nowiny 14.05.-Niemojewo 14.10-Borzymie 14.15-Borzymie Kolonia 14.20-Janowo 14.25.-Choceń 14.30.
  4. Choceń 14.20– Krukowo 14.25– Siewiersk 14.30– Świątniki 14.35–                                                                                         Borzymowice 14.40 – Sieroszewo 14.45– Paruszewice 14.50– Łąki Markowe 14.55 – Szczytno 15.00– Niemojewo 15.05 – Niemojewo 15.10- Nowiny 15.15 – Choceń 15.20
  5. Choceń 15.20-Przedszkole Choceń 15.22 -Wilkowiczki 15.24- Szczutkowo 15.27-Lutobórz 15.31 – Wilkowice za rzeką 15.45 – Wilkowice OSP 15.47 – Wilkowice szkoła 15.49 –Stefanowo 15.54 - Czerniewice 16.00

Zadanie III PKS

Przejazd dzieci do szkół na terenie Choceń wg trasy podanej niżej            

  1. Choceń 12.40-Borzymie 12.45-Niemojewo12.50-Szczytno 12.55-Łąki Markowe 13.00-Paruszewice 13.05 Sieroszewo 13.10-Borzymowice 13.15- Świątniki 13.20-Siewiersk 13.25-Krukowo 13.30 – Choceń             ul. Spacerowa (przystanek przy bloku) 13.35 –Śmiłowice 13.40 –Skibice 13.45 – Wichrowice 13.50-Olganowo 13.55-Choceń 14.00
  1. Choceń 14.20 -Janowo 14.30-Bodzanówek14.35-Bodzanowo 14.40- Lutobórz 14.45-Rzeżewo- 14.50-Lutobórz 14.55-Szczutkowo 15.00-Choceń15.10
  2. Choceń15.10- Jarantowice 15.15- Krukowo-15.20- Siewiersk 15.25-Śmiłowice 15.30-Olganowo 15.35-Wichrowice 15.40- Skibice 15.45-Szatki 15.50-Kuźnice 15.55-Szatki 16.00-Kruszyn 16.05.
 

Zadanie IV PKS
Przejazd dzieci do szkół na terenie Choceń wg trasy podanej niżej
  1. Pyszkowo 6.25 -Osiecz Mały 6.30 - Boniewo 6.35 – Szczytno 6.40 – Borzymie 6.45 - Choceń 7.00
  1. Choceń 7.00– Lutobórz 7.05 – Rzeżewo 7.10- Lutobórz 7.15– Bodzanowo 7.17 – Bodzanówek – Kolonia Bodzanówek 7.22 – Nowiny 7.25 – Nowiny II 7.27- Niemojewo I 7.29 – Niemojewo II „Masarnia” 7.33-Szczytno 7.35 –Niemojewo III 7.38 –Borzymie 7.41– Choceń 7.50
     3.Choceń szkoła 8.00 – przedszkole Choceń 8.05

4.Choceń (Przedszkole) 14.20 – Janowo 14.25 – Bodzanówek 14.30 – Kol. Bodzanówek – 14.35 – Nowiny 14.40 – Wola Adamowa 14.45 – Brzyszewo 14.50 – Końce 14.55 – Piotrowo 15.00 – Ługowiska15.05 -Szczytno 15.10 - Borzymie 15.15 – Choceń 15.20

5.Choceń 15.10 – Bodzanowo 15.15- Bodzanówek 15.20 – Borzymie 15.25-Szczytno 15.30– Piotrowo 15.35 – Szczytno 15.40 – Boniewo 15.45 –Osiecz Wielki -15.55-Pyszkowo 16:00.

Zadanie V PKS
Przejazd dzieci do szkół na terenie Choceń wg trasy podanej niżej
  1. Kłodawa PKS 6.40 –Bierzwienna Krótka 6.45 - Przedecz 6.55 – Chodecz 7.05 – Wola Adamowa 7.10 – Brzyszewo 7.15 – Wola Adamowa 7.20 – Piotrowo 7.25 - Szczytno 7.30 – Niemojewo III 7.35 - Borzymie 7.40– Kolonia Borzymie 7.45 -Choceń 7.50
  2. Choceń 15.00 - Janowo 15.05- Wola Adamowa 15.10–   – Chodecz 15.18 – Przedecz   15.30 –Bierzwienna Krótka15.35– Kłodawa 15.40
Zadanie VI Firma Marcin
Przejazd dzieci do szkół na terenie Choceń wg trasy podanej niżej
  1. Czerniewice 7.25 – Wilkowiczki 7.30 – Zakrzewek 7.35 – Choceń 7.40
  2. Choceń 7.40 – Wichrowice 7.45 – Wichrowice obelisk 7.50 – Wichrowice szkoła 7.55 – Skibice 8.00 – Szatki 8.05 – Kuźnice 8.10 – Nowa Wola 8.15 - Wilkowice 8.20
  3. Choceń 7.40.-Świerkowo 7.55-Przydatki Wolskie 7.Gołaszewo Piaski – 8.00.- Nakonowo 8.03- Nakonowo Stare 8.05 -Grabówka 8.07 - Grabówka Stefanowo 8.10 - Wola Nakonowska 8.12-Czerniewice Przedszkole 8.18-Wilkowice 8.25- Zjazd Wilkowice- Choceń 8.40
  4. Choceń 7.40 – Wilkowice za rzeką 7.45 – Wilkowice p. Panfil 7.50 – Wilkowiczki p. Herman 7.53 – Czerniewice Piekarnia 7:55 – Czerniewice p. Jasiński 7.58 - Czerniewice PKP 8:05 – Czerniewice przedszkole 8.09 –Wilkowice szkoła 8.15
  1. Wilkowice 13.10 – Kuźnice 13.20 – Skibice 13.25 – Wichrowice 13.30 – Śmiłowice 13.35 –Olganowo 13.40-Wichrowice 13.45-Skibice 13.50-Kuźnice 13.55- Wilkowice 14.00
  1. Wilkowice (Szkoła) 13.05 –Czerniewice Przedszkole 13.09- Czerniewice ( p. Jasiński)13.10- Czerniewice (PKP) 13.12– Czerniewice (piekarnia) 13.15-Wilkowiczki (p. Herman) 13.17– Wilkowice (Rzeczka ) 13.22
  1. Wilkowice (szkoła) 13.30- Wola Nakonowska 13.20 – Stefanowo 13.25 – Grabówka 13.30 –Nakonowo Stare –Łopatki– Nakonowo – Gołaszewo Piaski - Przydatki Wolskie 13.35 – Świerkowo 13.40 – Wilkowice( Szkoła) 13.45              
  2. Choceń 15.10 – Wilkowiczki 15.15 – Czerniewice 15.20 –Wilkowice 15.27
  3. Wilkowice 15.50 – Kuźnice 16.00 – Skibice 16.05– Wichrowice 16.10 – Choceń 16.20
  4. Wilkowice (Szkoła) 15.50 – Czerniewice (Apteka) 15.55 – Czerniewiczki (p. Jasiński) 16.00 – Czerniewice (PKP) – Czerniewice (Piekarnia) – Wilkowiczki     (p. Herman) 16.10– Wilkowice (Rzeczka –Wilkowice (p. Panfil) – Wilkowice szkoła 16.15
  5. Wilkowice( Szkoła )15.50– Wola Nakonowska 15.55 –   Stefanowo 16.00 – Grabówka 16.05 – Nakonowo Stare 16.10 – Łagiewniki 16.15 – Nakonowo 16.20 – Gołaszewo Piaski 16.25 – Przydatki Wolskie 16.30 – Świerkowo 16.35

Rozkład - pobierz

Powrót

Polecane artykuły:


Zapraszamy na spotkanie z Panem Ministrem Rolnictwa Janem Krzysztofem Ardanowskim

Zapraszamy na spotkanie z Ministrem Rolnictwa Janem Krzysztofem Ardanowskim, które odbędzie się w dniu 02.10.2019 r. o godz. 19:00 w remizie OSP w Zgłowiączce. [...]

Wyniki Biegu Pamięci

W dniu 14 września br., odbył się III BIEG PAMIĘCI. Zawodnicy startowali w Szczytnie na terenie naszej gminy, a meta była w Boniewie. Z gminy Choceń startowało 4 zawodników. Najlepszy czas z z [...]