środa, 13 listopad 2019

CO SŁYCHAĆ W CHOCEŃSKIM KLUBIE MORSÓW ??

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5758-co-slychac-w-chocenskim-klubie-morsow.html
03 LISTOPADA 2019 r. – ROZPOCZĘCIE SEZONUChoceński Klub Morsów wraz z Morsami z Lubrańca rozpo [...]

03 LISTOPADA 2019 r. – ROZPOCZĘCIE SEZONU
Choceński Klub Morsów wraz z Morsami z Lubrańca rozpoczął sezon, za nami pierwsza kąpiel. Ach co to były za emocje! Aura pogodowa może trochę za ciepła jak dla zimnolubnych ale były to miłe warunki dla kąpiących się pierwszy raz. Wielkie podziękowania dla Urzędu Gminy w Choceniu za pomoc finansową przy reklamowaniu wydarzenia oraz dla Agnieszki Wilczyńskiej za poprowadzenie super rozgrzewki - chyba jeszcze nigdy nie było tak gorąco.

Zachęcamy wszystkich, którzy się jeszcze wahają - spróbujcie bo nie wiecie co tracicie. Oferujemy początkującym morsom wsparcie, towarzystwo oraz miłą atmosferę!


10 LISTOPADA 2019 r – KĄPIEL Z AKCENTEM PATRIOTYCZNYM
Jesteśmy po kolejnej kąpieli w tym sezonie...i to nie byle jakiej. Razem z Morsami
z Lubrańca uczciliśmy oczywiście 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.. Tradycyjnie już, po kąpieli czekało na nas ognisko, kiełbaski i doborowe towarzystwo, ponieważ oprócz klubów z Chocenia i Lubrańca, mieliśmy gości z Wołomina, którzy skorzystali z okazji i razem z nami wskoczyli do wody.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia podczas kolejnej kąpieli!!

ZACHĘCAMY DO ŚLEDZENIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU POD ADRESEM https://www.facebook.com/morsychocen/

 

 

Powrót

Polecane artykuły:


Spotkanie opłatkowe – zaproszenie dla mieszkańców

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia samorząd naszej gminy organizuje wspólne spotkanie przy wigilijnym stole. Będzie mi szczególnie miło, jeśli zechcą Państwo przyjąć zaproszenie [...]

Zagadka rozwiązana

Dzięki jednej z mieszkanek naszej gminy rozwiązana została zagadka - gdzie znajduje się budynek składu Cukrowni Choceń -  budynek znajduje się w Czerniewicach przy ul. Choceńskiej. Dzięk [...]