środa, 13 listopad 2019

CO SŁYCHAĆ W CHOCEŃSKIM KLUBIE MORSÓW ??

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5758-co-slychac-w-chocenskim-klubie-morsow.html
03 LISTOPADA 2019 r. – ROZPOCZĘCIE SEZONUChoceński Klub Morsów wraz z Morsami z Lubrańca rozpo [...]

03 LISTOPADA 2019 r. – ROZPOCZĘCIE SEZONU
Choceński Klub Morsów wraz z Morsami z Lubrańca rozpoczął sezon, za nami pierwsza kąpiel. Ach co to były za emocje! Aura pogodowa może trochę za ciepła jak dla zimnolubnych ale były to miłe warunki dla kąpiących się pierwszy raz. Wielkie podziękowania dla Urzędu Gminy w Choceniu za pomoc finansową przy reklamowaniu wydarzenia oraz dla Agnieszki Wilczyńskiej za poprowadzenie super rozgrzewki - chyba jeszcze nigdy nie było tak gorąco.

Zachęcamy wszystkich, którzy się jeszcze wahają - spróbujcie bo nie wiecie co tracicie. Oferujemy początkującym morsom wsparcie, towarzystwo oraz miłą atmosferę!


10 LISTOPADA 2019 r – KĄPIEL Z AKCENTEM PATRIOTYCZNYM
Jesteśmy po kolejnej kąpieli w tym sezonie...i to nie byle jakiej. Razem z Morsami
z Lubrańca uczciliśmy oczywiście 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.. Tradycyjnie już, po kąpieli czekało na nas ognisko, kiełbaski i doborowe towarzystwo, ponieważ oprócz klubów z Chocenia i Lubrańca, mieliśmy gości z Wołomina, którzy skorzystali z okazji i razem z nami wskoczyli do wody.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia podczas kolejnej kąpieli!!

ZACHĘCAMY DO ŚLEDZENIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU POD ADRESEM https://www.facebook.com/morsychocen/

 

 

Powrót

Polecane artykuły:


„Bitwa o wozy” – MSWiA sfinansuje wozy strażackie dla gmin o najwyższej frekwencji wyborczej

W każdym województwie gmina do 20 tys. mieszkańców z największa frekwencją w pierwszej turze wyborów prezydenckich otrzyma wóz strażacki. 16 takich pojazdów sfinansuje w całości MSWiA. ht [...]

Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej

Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce. Kto może otrzymać pomoc? Każda osoba w trudnej sytuacji ży [...]