poniedziałek, 25 maj 2020

Rekrutacja Żłobek

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6058-rekrutacja-zlobek.html
Szanowni Państwo! W związku z rekrutacją – zapisem dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat  [...] Szanowni Państwo! W związku z rekrutacją – zapisem dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat   do Żłobka  Pomponik w Choceniu  w roku szkolnym 2020/2021  w obecnej sytuacji  karty zgłoszeniowej są  przyjmowane drogą e-mailową.

Proszę pobrać kartę zgłoszeniową  jako plik tekstowy, wypełnić  ręcznie, zrobić  zdjęcie lub scan wysłać wraz  z obowiązkowymi załącznikami na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obowiązkowe załączniki ( m. in. zaświadczenia o  zatrudnieniu,  zaświadczenie o tym, ze jest się osoba bezrobotną,  prowadzącą działalność gospodarczą, oświadczenia o opiece   nad dzieckiem  do lat 3, oświadczeniu o  miejscu zamieszkania – oświadczenia i zaświadczenia obydwojga rodziców).

W temacie proszę pisać:  „Rekrutacja”

Proszę o dokładne wypełnienie karty zgłoszeniowej  i  dostarczenie obowiązkowych załączników. Oryginały  kart zgłoszeniowej  i  obowiązkowe załączniki oddadzą Państwo w późniejszym terminie. Bardzo proszę o wyrozumiałość.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 605 518 625

Dyrektor  Żłobka „Pomponik” w Choceniu   Katarzyna Dąbrowska

Powrót

Polecane artykuły:


Bezpieczna rodzina

Gminne Towarzystwo Sportowe „Unia” Choceń  od 1 stycznia 2020r. do 31 lipca 2020r. prowadzi projekt pt. „Bezpieczna rodzina” w ramach grantu Lokalnej Grupy Działania Dorzecza Zgłowiąc [...]

Bezpieczne gospodarstwo

Lato jest czasem wzmożonych prac polowych. Główna przyczyną pożarów w gospodarstwach rolnych są niebezpieczne zachowania ludzi, używanie otwartego ognia (palenie tytoniu) oraz nieprzestrzegan [...]