środa, 02 grudzień 2020

Konsultacje w sprawie zniesienia urzędowych nazw miejscowości

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6352-konsultacje-w-sprawie-zniesienia-urzedowych-nazw-miejscowosci.html
Rada Gminy Choceń, w uchwale nr XXII/159/2020 z dnia 1 grudnia 2020 r., zarządziła przeprowadzeni [...]

Rada Gminy Choceń, w uchwale nr XXII/159/2020 z dnia 1 grudnia 2020 r., zarządziła przeprowadzenie konsultacji społecznych z mieszkańcami miejscowości Choceń w sprawie zniesienia urzędowych nazw miejscowości Jerzewo i Zakrzewek. W poprzednich latach w/w miejscowości zostały włączone do Chocenia. Z dokumentacji meldunkowej przechowywanej w Urzędzie Gminy w Choceniu z kart meldunkowych stałych mieszkańców (karty rejestru mieszkańców) wynika, że nie ma w tych miejscowościach zameldowanych mieszkańców. Proponowane zniesienie urzędowych nazw ma na celu uporządkowanie i ujednolicenie stosowania i używania nazw miejscowości w Gminie Choceń.

Przedmiotem konsultacji jest przekazanie mieszkańcom informacji w sprawie zniesienia urzędowych nazw miejscowości Jerzewo i Zakrzewek oraz zebranie od uczestników konsultacji uwag i opinii w tym zakresie. W związku z powyższym informacja w sprawie konsultacji została opublikowana na stronie internetowej Gminy Choceń. Termin przeprowadzenia konsultacji ustalono do dnia 15 grudnia 2020 r. Opinie i uwagi można wnieść w dowolny sposób, na adres urzędu – Urząd Gminy w Choceniu ul. Sikorskiego 12, 87-850 Choceń lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zatwierdzenie wyników konsultacji planowane jest na najbliższym posiedzeniu Rady Gminy.

Powrót

Polecane artykuły:


Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Własna firma dla zatrudnionych 30+”

Bezpłatne Webinarium odbędzie się w dniu 15 stycznia 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:00. Nowy rok to nowe szanse dla przedsiębiorczych. Na obszarze województwa realizowane są projekty wspieraj [...]

Potrzebna pomoc dla Tosi

Tosia jest dwuletnią dziewczynką chorą na nieuleczalną chorobę SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni. Potrzebuje wsparcia finansowego na sprzęt rehabilitacyjny , konsultacje specjalistyczne, oraz i [...]