piątek, 15 styczeń 2021

Potrzebna pomoc dla Tosi

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6416-potrzebna-pomoc-dla-tosi.html
100%auto
Tosia jest dwuletnią dziewczynką chorą na nieuleczalną chorobę SMA czyli rdzeniowy zanik mięś [...]

Tosia jest dwuletnią dziewczynką chorą na nieuleczalną chorobę SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni. Potrzebuje wsparcia finansowego na sprzęt rehabilitacyjny , konsultacje specjalistyczne, oraz intensywną rehabilitację, która jest niezbędna do tego aby mogła się rozwijać i godnie żyć. Niestety na to wszystko potrzeba bardzo dużo pieniędzy. Tosia mimo choroby i ciężkich przeżyć z nią związanych, jest bardzo radosna dziewczynką. Od dwóch lat w Polsce , jest refundowany lek na powstrzymanie rozwoju choroby, Antosia ma to szczęście, że dostała refundację. Otrzymała już 3 dawkę leku, którego podanie polega na pobraniu z jej kręgosłupa płynu rdzeniowego i w jego miejsce podawany jest lek.

Bardzo proszę Państwa o pomoc, wpłacenie na konto Tosi chociażby 1 zł, wystawienie przedmiotu na licytację organizowanej na Facebooku. Sprawmy  by radość z oczu i twarzy wspaniałej dziewczynki małej wojowniczki, nie zniknęła. Pomóżmy Tosi stanąć na nogi.

Mama Tosi Katarzyna, pochodzi ze Śmiłowic w Gminie Choceń. Reprezentowała naszą gminę jako marżoretka przy OSP Śmiłowice.

https://zrzutka.pl/tcncst?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=payment_notification

https://www.facebook.com/groups/877103383108286

[Artykuł wstawiony na prośbę mieszkańców Śmiłowic]

Powrót

Polecane artykuły:


Realizacja programu „Czyste Powietrze” w Gminie Choceń

„Czyste Powietrze” to kompleksowy program, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności [...]

Przedłużony nabór na rachmistrzów spisowych

Dyrektor CBS (w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym) podjął decyzję o przedłużeniu terminu naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 do 16 lutego 2021 r. [...]