poniedziałek, 12 kwiecień 2021

Kolejna umowa na fotowoltaike podpisana

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6533-kolejna-umowa-na-fotowoltaike-podpisana.html
W dniu 09.04.2021 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włocławku Aneta Jędrzejewsk [...]
logo RPO 212e0

W dniu 09.04.2021 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włocławku Aneta Jędrzejewska członek zarządu województwa kujawsko-pomorskiego wręczyła umowy na dofinansowanie zadań z zakresu budowy instalacji fotowoltaicznych. Gmina Choceń na wykonanie inwestycji pn. „Fotowoltaika w Gminie Choceń” otrzymała środki w wysokości 1. 000.000,00 zł. W ramach projektu wykonane zostanie 47 instalacji na budynkach prywatnych i 6 instalacji na budynkach użyteczności publicznej. Rozpoczęliśmy etap weryfikacyjny osób, które zgłosiły się do projektu oraz rozpoczęliśmy działania związane z ogłoszeniem postępowaniem przetargowego na wyłonienie wykonawcy robót.

Inwestycja współfinansowana jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 3 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie Działanie 3.1 Wspieranie wytwarzania i dystrybucji energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

zdjecie foto a6680

Powrót

Polecane artykuły:


Szczepienia przeciw COVID – 19 w Choceniu tzw. DRIVE THRU.

W maju na dużo większą skalę ruszają szczepienia. Ma to się odbywać poprzez Powszechne Punkty Szczepień , które są organizowane równolegle obok obecnie działających. Najbliższy nam będz [...]