czwartek, 13 maj 2021

Jak bezpiecznie się spisać? Porady spisowe dla seniorów.

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6585-jak-bezpiecznie-sie-spisac-porady-spisowe-dla-seniorow.html
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy już 14 maja o godzinie 14:00 na Live pt. "Jak bezpiecznie [...]

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy już 14 maja o godzinie 14:00 na Live pt. "Jak bezpiecznie się spisać? Porady spisowe dla seniorów". Wydarzenie współorganizowane jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Stowarzyszenie MANKO - Głos Seniora i Główny Urząd Statystyczny.
Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/279745873890289


1 kwietnia 2021 roku wystartował Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 prowadzony przez Główny Urząd Statystyczny. Spis potrwa do końca września bieżącego roku. Zgodnie z ustawą o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań 2021 (Dz. U. z 2019 poz. 1775, z późn. zm.), udział w spisie jest obowiązkowy. Każdy z obywateli musi zezwolić na udostępnienie części swoich danych osobowych. Problem w tym, że chęć na ich pozyskanie mają także osoby działające niezgodnie z prawem, a moment na oszustwa pod pozorem spisu powszechnego jest doskonały z punktu widzenia przestępców.

Jak spisać się bezpiecznie? Jak zweryfikować rachmistrza spisowego? Na te oraz inne pytania odpowie w najbliższy piątek (14 maja) o godzinie 14:00 dr Dominik Rozkrut, szef Główny Urząd Statystyczny. Moderatorem spotkania on-line będzie Łukasz Salwarowski, Prezes Stowarzyszenia MANKO i Redaktor Naczelny Głosu Seniora.


Transmisja na żywo odbędzie się równocześnie na:
✅ https://www.facebook.com/GlosSeniora/
✅ https://www.facebook.com/mripsRP/
✅ https://www.youtube.com/user/MPiPSRP


Udział w wydarzeniu on-line jest bezpłatny!


Serdecznie zapraszamy do udziału w Live!

Powrót

Polecane artykuły:


Ćwiczenia strażaków OSP

W dniu 16 maja 2021 roku druhowie OSP Choceń przeprowadzili nad Jeziorem Borzymowskim ćwiczenia dla ratowników oraz sterników motorowodnych. Obecnie jednostka posiada przeszkolonych sześciu stern [...]

Dzień dziecka

Zapraszamy wszystkich, którzy mają fantazję i lubią się bawić: grupy przyjaciół, rodziny, reprezentacje szkół i przedszkoli – wszystkich! do udziału w „Bajkowej Paradzie”, która odb [...]