wtorek, 28 październik 2014

Mistrzowie Polski Kyokushin Budo Kai z AMSW Wilkowice!!!

25 października 2014r. w Łubowie pod Gnieznem(woj. wielkopolskie), odbyły się Mistrzostwa Polsk [...]  25 października 2014r. w Łubowie pod Gnieznem(woj. wielkopolskie), odbyły się Mistrzostwa Polski IBK Kyokushin .W walkach(na ringu) wzięli udział zawodnicy z całego kraju, nie zabrakło także 8 osobowej reprezentacji Akademii Mieszanych Sztuk Walki z Wilkowic.

Pomimo dużej konkurencji nasi zawodnicy zdobyli dwa złote i pięć srebrnych medali ,bez wątpienia do tak znakomitych osiągnięć przyczynili się trenerzy młodych fihgterów Daniel Tobjasz i Jacek Malinowski. Nasz klub zajął III miejsce w klasyfikacji medalowej. Zawodnicy otrzymali dyplomy, puchary oraz medale. Młodzi wojownicy mogli uczestniczyć w tych zawodach dzięki wsparciu wójta gminy Choceń Romana Nowakowskiego, dyrektora Szkoły Podstawowej w Wilkowicach Marka Zapiec i rodziców naszych zawodników.