czwartek, 29 czerwiec 2017

Zapraszamy do zabawy drużyny sołeckie

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4155-zapraszamy-do-zabawy-druzyny-soleckie.html
Zapraszamy drużyny sołeckie z terenu Gminy Choceń do udziału w Choceńskiej Sołtysiadzie Sporto [...] Zapraszamy drużyny sołeckie z terenu Gminy Choceń do udziału w Choceńskiej Sołtysiadzie Sportowej. W turnieju uczestniczą ekipy złożone z mieszkańców poszczególnych sołectw gminy Choceń (mniejsze sołectwa mogą wystawić jedną wspólną ekipę).

W składzie ekipy wymagani są:
a) Kapitan ekipy,
b) Pomocnicy kapitana – 3-4 osoby, w tym: jedna kobieta, jeden mężczyzna i przedstawiciel/przedstawicielka młodzieży w wieku do 15 lat.

UWAGA ! - zgłoszenia drużyn do 14 lipca 2017 (sołectwo, kap. drużyny plus nr telefonu kontaktowego) w urzędzie gminy lub u Pana Ariela Malinowskiego tel. kont. 602-241-736.  

Celem organizowanej w naszej Gminie tego typu imprezy jest integracja oraz popularyzacja imprez sportowo-rekreacyjnych, podczas których liczymy na dobrą zabawę uczestników o zróżnicowanym przedziale wiekowym. Sołtysiada – to rywalizacja, zabawa, humor i integracja.

Podczas tegorocznej Sołtysiady wystąpi Zespół CAMASUTRA oraz RED QUEEN

Powrót

Polecane artykuły:


„Pod biało-czerwoną”

Serdecznie dziękujemy za działania i aktywność podjętą w projekcie „Pod biało-czerwoną”. Miło nam poinformować, że Gmina Choceń znalazła się wśród gmin, które spełniły warunki o [...]

Informacja o XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik ogłasza XI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 la [...]