wtorek, 05 grudzień 2017

Plebiscyt Niezwyczajni – zagłosujmy!

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4480-plebiscyt-niezwyczajni-zaglosujmy.html
100%auto
Miło jest nam poinformować, że mieszkaniec gminy – Piotr Jankowski został nominowany w Plebisc [...] Miło jest nam poinformować, że mieszkaniec gminy – Piotr Jankowski został nominowany w Plebiscycie Niezwyczajnych Chorągwi Kujawsko – Pomorskiej w kategorii aktywność obywatelska. To bardzo duże wyróżnienie dla Piotra ale i dla naszej gminy. Zagłosować może każdy kto posiada adres e-mail. Jednego adresu można oddać jeden głos w każdej z 4 kategorii. Głosowanie potrwa do 10 grudnia.

Link do głosowania: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczpHivcWxMzQplIDJ1Ady-oYYEaUC25biEYrdtazKcwrYwFg/viewform

Krótko o nominowanym: pwd. Piotr Jankowski w Hufcu ZHP Powiatu Włocławskiego pełni funkcję członka komendy hufca oraz kwatermistrza. Od niedawna swoją służbę realizuje również jako drużynowy 33 DW „Artem” z Chocenia. Dzięki swoim umiejętnościom interpersonalnym udało mu się pozyskać wielu sojuszników oraz sponsorów.

Druh Piotr od wielu lat jest honorowym dawcą krwi i to z jego inicjatywy oraz dzięki jego staraniom po raz pierwszy w naszym hufcu oraz po raz pierwszy w historii Chocenia do naszego miasta przyjechał krwiobus. Akcja oddawania krwi połączona była z harcerskim startem i zakończyła się ogromnym sukcesem oraz słowami uznania dla Piotrka od personelu medycznego.

Pasją Piotrka nieprzerwalnie od kilku lat jest pomaganie. Niedawno osiągnął swój kolejny cel – zdobył Brązową Odznakę Ratownika Medycznego ZHP. Był to impuls do tego, aby w hufcu powstał patrol ratowniczy, na którego czele stanął właśnie Piotrek.

Dzięki swojej postawie druh zrzesza wokół siebie grono wędrowników, instruktorów chętnych do działania i niesienia pomocy. Jego inicjatywy w tym roku to również zbiórka słomy dla schroniska dla zwierząt, zbiórka na rzecz poszkodowanych w nawałnicy oraz akcja sprzątania dwóch lasów w Gminie Choceń, podczas której zebrano prawie tonę śmieci.

Druh aktywnie brał udział także w lokalnych propozycjach takich jak Narodowe Czytanie „Wesela” czy „Czytanie na dywanie” dla przedszkolaków. Piotrek jest osobą niezwykle pracowitą, skromną i pomysłową. Poświęcił wiele swojego wolnego czasu, aby własnymi rękoma wyremontować obecną siedzibę hufca.

Druh Piotr to nasza niezwyczajna hufcowa „złota rączka”, a przede wszystkim aktywny obywatel.

Z Hufca ZHP Powiatu Włocławskiego do plebiscytu zostały nominowane także dwie osoby z Boniewa: phm. Joanna Morawska w kategorii praca z kadrą oraz pwd. Liliana Bińkowska w kategorii drużynowa. Również zachęcamy do głosowania na druhenki.

Powrót

Polecane artykuły:


Kampania Informacyjnego Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE

Codziennie przestępcy podejmują próby użycia cudzych dokumentów w celu wyłudzeń kredytów, wynajmu nieruchomości, zakładaniu fikcyjnej działalności gospodarczej, a także kradzieży wynaję [...]

OGŁOSZENIE

Informujemy, że dniu jutrzejszym tj. dnia 14.11.2018r. od godziny 11:00 do godziny 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody pitnej dla części miejscowości Choceń. Przerwa podyktowana jest wpięciem [...]