środa, 24 styczeń 2018

Mała architektura dla Śmiłowic i Czerniewic

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4555-mala-architektura-dla-smilowic-i-czerniewic.html
Stowarzyszenie Dla Rozwoju Gminy Choceń prowadzi tryb konkurencyjny wyboru wykonawcy w postępowa [...]
Bez tytułu 9f96c
Stowarzyszenie Dla Rozwoju Gminy Choceń prowadzi tryb konkurencyjny wyboru wykonawcy w postępowaniu na „Budowę infrastruktury rekreacyjnej w parkach w Śmiłowicach i Czerniewicach”. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowych urządzeń siłowni zewnętrznych (np. biegacz, orbitek, wyciąg, wioślarz, twister i surfer) elementów placów zabaw (zestaw zabawowy, karuzele, huśtawki) i lampy solarnej. Urządzenia zostaną zamontowane do dnia 31 marca 2018 r. Na oferty czekamy do 1 lutego 2018 r., do godz. 10.00.

Szczegóły zamówienia dostępne są pod adresem: https://www.portalogloszen.arimr.gov.pl/  

numer ogłoszenia: 38/24/01/2018

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego programem w zakresie: budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.

Powrót

Polecane artykuły:


Ogłoszenie o naborze wniosków 5/2020

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGDw ramach działan [...]

25 stycznia rozpoczynają się szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów, które odbędą się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Każdy senior zainteresowany szczepieniem przeciwko koronawirusowi zostanie zaszczepiony. Z powodu braku szczepionek nie ma obecnie wolnych terminów. Aby seniorzy nie musieli wielokrotnie dzwonić i [...]