czwartek, 08 luty 2018

Czas na ferie

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4583-czas-na-ferie.html
100%auto
Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe w ciągu, których dzieci mogą odpocząć od nauki w [...] Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe w ciągu, których dzieci mogą odpocząć od nauki w szkole. W załączniku kilka możliwości spędzania wolnego czasu w naszej gminie. W szkołach zaplanowano wiele wyjazdów (kino, basen, sala zabaw, teatr)dla chętnych uczniów. Zimowiska są częściowo finansowane przez uczniów, częściowo przez samorząd gminy.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w tym roku organizuje obozy sportowe, na które zaprasza mieszkańców chcących wcielić się w role kibica. W dniu 10 lutego na terenie sali GOSiR od godziny 9.00 planowany jest Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Ochotniczych Straży Pożarnych.              W pierwszym tygodniu ferii w Choceńskim Centrum Kultury organizowane będą m.in. zajęcia plastyczne z panią Agnieszką Przybysz a także gry edukacyjne (bilard, konsola). W drugim tygodniu 22 lutego o godzinie 11.00 Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców zarówno dzieci jak i dorosłych na występ iluzjonisty. Tego dnia czekają również inne atrakcje dla dzieci jak Np. głośne czytanie bajek. Zachęcamy także do czytania książek i udziału w konkursie „ ferie z książką”.

Powrót

Polecane artykuły:


Goście z Ukrainy już w drodze do domu

Zakończyła się tegoroczna przygoda polsko - ukraińskiej wymiany młodzieży. W sobotę odbyło się pożegnalne spotkanie dzieci z Tatarowa oraz z gminy Choceń i Lubraniec. Podsumowanie całego w [...]