czwartek, 22 marzec 2018

Duży sukces młodych zawodników GTS Unii Choceń w tenisie stołowym!

100%auto
Kacper Czarniak oraz Kacper Janowicz zdobyli mistrzostwo województwa Kujawsko-Pomorskiego w kat. sz [...] Kacper Czarniak oraz Kacper Janowicz zdobyli mistrzostwo województwa Kujawsko-Pomorskiego w kat. szkół ponadgimnazjalnych w Solcu Kujawskim. Zawodnicy miejscowego klubu reprezentując Zespół Szkół Elektrycznych pokonali w półfinale Toruń 3-2, przywożąc do szkoły z Włocławka złoty medal i puchar, a dla Chocenia splendor i zaszczyt. Jednocześnie zawodnicy zakwalifikowali się na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w czerwcu w Łodzi. Wójt Gminy Choceń serdecznie gratuluje.

20180314 125611 4a169