środa, 08 sierpień 2018

Nasza delegacja na dożynki powiatowe

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4912-nasza-delegacja-na-dozynki-powiatowe-2.html
100%auto
W dniu 15 sierpnia 2018 r., w Kowalu odbędą się parafialno – gminno – powiatowe dożynki. Pod [...] W dniu 15 sierpnia 2018 r., w Kowalu odbędą się parafialno – gminno – powiatowe dożynki. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli naszej gminy. Gminna Choceń reprezentowana będzie przez delegację wieńca dożynkowego - członków Zespołu Śmiłowiónki. Na zdjęciu tegoroczny kolorowy wieniec dożynkowy naszej gminy.

Powrót

Polecane artykuły:


RSO(Regionalny System Ostrzegania) nowa wersja aplikacji mobilnej.

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że MSWiA umieściło na stronie internetowej informację dotyczącą nowej funkcjonalności w RSO (nowa AM RSO z geolokalizacją).Szczegółowe informacje dos [...]