środa, 08 sierpień 2018

Nasza delegacja na dożynki powiatowe

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4912-nasza-delegacja-na-dozynki-powiatowe-2.html
100%auto
W dniu 15 sierpnia 2018 r., w Kowalu odbędą się parafialno – gminno – powiatowe dożynki. Pod [...] W dniu 15 sierpnia 2018 r., w Kowalu odbędą się parafialno – gminno – powiatowe dożynki. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli naszej gminy. Gminna Choceń reprezentowana będzie przez delegację wieńca dożynkowego - członków Zespołu Śmiłowiónki. Na zdjęciu tegoroczny kolorowy wieniec dożynkowy naszej gminy.

Powrót

Polecane artykuły:


Zawodniczki Akademii Mieszanych Sztuk Walki z wizytą w Urzędzie Gminy w Choceniu

We wtorek do Urzędu Gminy w Choceniu przybyły zawodniczki Akademii Mieszanych Sztuk Walki Amelia Cymerman, Justyna Cymerman, Oliwia Sikorska wraz z trenerem Danielem Tobjaszem. Warto wspomnieć że [...]

Informacja GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choceniu informuje, iż od dnia 22.10.2018r  w  godzinach 8-11.00 będziemy wydawać skierowania na paczki żywnościowe w ramach programu Operacyjnego P [...]