wtorek, 19 marzec 2019

Amelia Cymerman Mistrzem Polski w Kickboxingu

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5304-amelia-cymerman-mistrztszem-polski-w-kickboxingu.html
W weekend tj. 15-17 marca w Kartuzach rozegrane były Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów Kickl [...] W weekend tj. 15-17 marca w Kartuzach rozegrane były Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów Kicklight W Kickboxingu pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. W imprezie wzięło udział 255 zawodników reprezentujacych 63 ośrodki z całego kraju. W zawodach tych wzięli udział podopieczni trenera Daniela Tobjasz  reprezentujący Akademie Mieszanych Sztuk Walki z Wilkowic.

Klub z Wilkowic reprezentowali doświadczeni zawodnicy mający sukcesy na arenie krajowej i miedzynarodowej. Małgorzata Dolatowska dotarła do ćwierćfinału zajmując ostatecznie miejsce 5-8. Znacznie lepiej zaprezentowała się Amelia Cymerman, która po raz pierwszy wystartowała jako junior. W kategorii wiekowej kadet wielokrotnie zdobywała medale Mistrzostw Polski i była członkiem Kadry Polski. Przez eliminacje, ćwierćfinał i półfinał przemknela jak burza by w finale skrzyżować rękawice z Julia Zając (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański). Amelia w walce finałowej pokonała swoją rywale przed czasem zdobywając tytuł Mistrza Polski w Kickboxingu.

Jestem zadowolony z postawy wszystkich moich podopiecznych startujących w tych zawodach, zdobyli cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Świetnie  spisała się Amelia Cymerman, która po raz kolejny udowodniła, że jest w czołówce Polskiego kickboxingu pomimo zmiany kategorii wiekowej na juniorską ... - mówi Daniel Tobjasz trener AMSW. Dzięki swojej postawie po raz kolejny dostała powołanie do Kadry.

więcej zdjęc pod linkiem: https://drive.google.com/open?id=1OjamwNIHqLeoQ9OSsPgTayBB0m4Qxfbv

Powrót

Polecane artykuły:


Znakowanie rowerów

Komenda Miejska Policji we Włocławku w ramach realizacji zadań z zakresu prewencji kryminalnej znakuje rowery. Oznakować rower będzie można w dniu 1 czerwca 2019 r., (sobota) w godzinach od 14.0 [...]

Pierwsze spotkanie z Sołtysami

W dniu 16 maja br., Wójt gminy Choceń Roman Nowakowski zaprosił na pierwsze w tej kadencji zebranie sołtysów. W czasie zebrania omawiano m.in. następujące sprawy:- powstania żłobka w Choceniu [...]