wtorek, 26 marzec 2019

Informacja dla rodziców

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5320-informacja-dla-rodzicow.html
W mediach w ostatnim czasie jest wiele informacji na temat zapowiadanego strajku nauczycieli od dnia [...] W mediach w ostatnim czasie jest wiele informacji na temat zapowiadanego strajku nauczycieli od dnia 8 kwietnia do odwołania. W szkołach, na terenie naszej gminy, związki zawodowe także przeprowadziły procedury związane z przystąpieniem nauczycieli i pracowników szkoły do strajku. Wyniki są następujące. Szkoła Wilkowice nie przystępuje do strajku, natomiast szkoły w Śmiłowicach i Choceniu opowiedziały się za strajkiem. W okresie strajku autobusy szkolne kursować będą normalnie. Zajęcia w Wilkowicach odbywać się będą zgodnie z planem. Nie będzie natomiast zajęć w szkołach w Choceniu i Śmiłowicach, jedynie zapewniamy opiekę nad dziećmi. Bardzo prosimy rodziców o rozważenie decyzji o przyjeżdżaniu dzieci do szkół w Choceniu i Śmiłowicach.

Przypominamy jeszcze, że w dniach 10 -12 kwietnia planowany jest egzamin gimnazjalny, a 15-17 kwietnia egzamin ósmoklasisty. O tym, czy się odbędą w terminie i na jakich warunkach informować będziemy oddzielnie. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej.

Powrót

Polecane artykuły:


Dni Patrona w Szkole Podstawowej w Choceniu

W dniu 15 maja 2019 roku o godzinie 08:00 w hali sportowej GOSiR odbędą się obchody Dni Patrona Janusza Korczaka . Program uroczystości: 8:00- Otwarcie Dnia Patrona 9:00- Msza święta w kościele [...]