czwartek, 11 kwiecień 2019

Strajk nauczycieli – dzień czwarty

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5348-strajk-nauczycieli-dzien-czwarty.html
W Gminie Choceń do strajku nauczycieli przystąpiły szkoły w Choceniu oraz Śmiłowicach. Pomimo [...] W Gminie Choceń do strajku nauczycieli przystąpiły szkoły w Choceniu oraz Śmiłowicach.
Pomimo strajku egzaminy gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolny w Choceniu odbywają się zgodnie z harmonogramem. 12 nauczycieli przystąpiło do strajku, w szkole jest 13 uczniów, 32 przebywa na wycieczce natomiast 77 uczniów pisze egzamin gimnazjalny.
W Szkole Podstawowej w Śmiłowicach do strajku w dniu 11 kwietnia 2019 r., przystąpiło 7 nauczycieli , 2 nauczycieli pracuje, w szkole przebywa obecnie 9 uczniów, którym zapewniono odpowiednią opiekę.

Powrót

Polecane artykuły:


Strajk w szkołach – dzień drugi

Sytuacja strajkowa na dzień 9 kwietnia 2019 r. na godzinę 8:00 przedstawia się następująco: - Szkoła Podstawowa w Śmiłowicach. Liczba dzieci w szkole - 0 dzieci. Liczba strajkujących nauczyci [...]

Bez zmian w kolejnych sołectwach

Kolejne zebrania sołeckie zarządzone przez Radę Gminy, które zostały przeprowadzone w dniu 21 marca 2019 r., pozwoliły wybrać sołtysów i ich zastępców. W następnych sołectwach, sołtysami [...]