poniedziałek, 12 sierpień 2019

Delegacja na dożynki powiatowe

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5602-delegacja-na-dozynki-powiatowe.html
W tym roku w Fabiankach, w dniu 1 września 2019 r., Powiat Włocławski będzie obchodził święto [...] W tym roku w Fabiankach, w dniu 1 września 2019 r., Powiat Włocławski będzie obchodził święto plonów. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli naszej gminy. Gminna Choceń reprezentowana będzie przez delegację wieńca dożynkowego - członków Zespołu Śmiłowiónki w osobach Danuta Kaczmarek, Bożena Biegniewska, Danuta Nowicka, Edwina Świątecka oraz Stanisław Świątecki.

Powrót

Polecane artykuły:


Wsparcie na działalność gospodarczą

Mamy dobrą informację dla mieszkańców z naszej gminy, którzy złożyli wnioski o udzielenie wsparcia w konkursie 3/2019 ogłoszonym przez Lokalną Grupę Działania Dorzecza Zgłowiączki. Na sze [...]