czwartek, 21 listopad 2019

Już po raz drugi wolontariusze z powiatu włocławskiego włączyli się w organizację ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka".

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5770-juz-po-raz-drugi-wolontariusze-z-powiatu-wloclawskiego-wlaczyli-sie-w-organizacje-ogolnopolskiej-akcji-szlachetna-paczka.html
100%auto
W jej ramach do osób potrzebujących trafią świąteczne paczki z podarunkami. Liderem akcji podob [...] W jej ramach do osób potrzebujących trafią świąteczne paczki z podarunkami. Liderem akcji podobnie jak przed rokiem został Piotr Jankowski. Owocem intensywnej pracy wolontariuszy są historie rodzin z powiatu włocławskiego, które sukcesywnie są zamieszczane na stronie www.szlachetnapaczka.pl. W tym roku magazyn Szlachetnej Paczki znajduje się w Choceniu przy ulicy Sikorskiego 12 ( budynek Urzędu Gminy). Szlachetna Paczka to projekt dzięki, któremu w ciągu jednego weekendu ogromna ilość ludzi otrzymuje wsparcie materialne oraz dużą dawkę życzliwości.

Kilka naszych paczkowych rodzin znalazło już swoich darczyńców. Jednak w internetowej bazie nadal pozostają rodziny, które potrzebują naszej pomocy, dlatego nadal poszukujemy darczyńców, którzy zechcą włączyć się w akcję Szlachetna Paczka 2019.

Tegoroczny finał planowany jest na 7-8 grudnia.

Powrót

Polecane artykuły:


Zagadka

Podczas promocji książki „Cukrownia w Choceniu. Powstanie. Rozwój. Upadek”, jej autor, Pan Arkadiusz Ciechalski, zadał pytanie, które pozostało bez odpowiedzi. Chcielibyśmy jednak znaleźć [...]