środa, 27 listopad 2019

Mamy MISTRZOSTWO POWIATU!

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5779-mamy-mistrzostwo-powiatu.html
100%auto
W październiku odbywały się rozgrywki chłopców w piłce ręcznej. Reprezentacja naszej szkoły [...] W październiku odbywały się rozgrywki chłopców w piłce ręcznej. Reprezentacja naszej szkoły po meczach z Wilkowicami, na etapie gminnym, z Chodczem i Cyprianką na etapie powiatowym zdobyła I miejsce i tytuł mistrzów powiatu. Chłopcy awansowali do rozgrywek wojewódzkich.

Szkołę reprezentowali:
Adam Pradun, Karol Krasucki, Bartosz Podgórski, Gracjan Sudomir, Szymon Sobociński, Jakub Szatkowski, Kacper Michalski, Maciej Mikołajczyk, Hubert Młynarkiewicz, Jakub Filipiak, Adam Lewandowski, Konrad Piastowski, Mateusz Grzelak

Gratulacje i powodzenia w dalszych rozgrywkach!

Powrót

Polecane artykuły:


CO SŁYCHAĆ W CHOCEŃSKIM KLUBIE MORSÓW ??

03 LISTOPADA 2019 r. – ROZPOCZĘCIE SEZONUChoceński Klub Morsów wraz z Morsami z Lubrańca rozpoczął sezon, za nami pierwsza kąpiel. Ach co to były za emocje! Aura pogodowa może trochę za ci [...]

Zagadka

Podczas promocji książki „Cukrownia w Choceniu. Powstanie. Rozwój. Upadek”, jej autor, Pan Arkadiusz Ciechalski, zadał pytanie, które pozostało bez odpowiedzi. Chcielibyśmy jednak znaleźć [...]