środa, 27 listopad 2019

Mamy MISTRZOSTWO POWIATU!

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5779-mamy-mistrzostwo-powiatu.html
100%auto
W październiku odbywały się rozgrywki chłopców w piłce ręcznej. Reprezentacja naszej szkoły [...] W październiku odbywały się rozgrywki chłopców w piłce ręcznej. Reprezentacja naszej szkoły po meczach z Wilkowicami, na etapie gminnym, z Chodczem i Cyprianką na etapie powiatowym zdobyła I miejsce i tytuł mistrzów powiatu. Chłopcy awansowali do rozgrywek wojewódzkich.

Szkołę reprezentowali:
Adam Pradun, Karol Krasucki, Bartosz Podgórski, Gracjan Sudomir, Szymon Sobociński, Jakub Szatkowski, Kacper Michalski, Maciej Mikołajczyk, Hubert Młynarkiewicz, Jakub Filipiak, Adam Lewandowski, Konrad Piastowski, Mateusz Grzelak

Gratulacje i powodzenia w dalszych rozgrywkach!

Powrót

Polecane artykuły:


ZAKAZ PODLEWANIA W GODZINACH OD 7 DO 23 OD 4 MAJA

W związku z trudną sytuacją hydrologiczną, brakiem opadów deszczu oraz bardzo dużym wzrostem zużycia wody na terenie Gminy Choceń na podstawie zarządzenia Wójta Gminy Choceń wprowadza się [...]

Podziękowania

W imieniu własnym jak i całego samorządu Gminy Choceń pragniemy podziękować Panu Januszowi Zwolińskiemu sołtysowi sołectwa Wilkowiczki za dotychczasową pracę na rzecz całej naszej gminy. P [...]