wtorek, 03 grudzień 2019

Spotkanie opłatkowe – zaproszenie dla mieszkańców

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5791-spotkanie-oplatkowe-zaproszenie-dla-mieszkancow.html
Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia samorząd naszej gminy organizuje wspólne spotkanie [...] Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia samorząd naszej gminy organizuje wspólne spotkanie przy wigilijnym stole. Będzie mi szczególnie miło, jeśli zechcą Państwo przyjąć zaproszenie na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę 22 grudnia o godz. 14.00. Tego dnia razem z emerytami, rencistami, kombatantami, radnymi i sołtysami, pracownikami samorządowymi, dyrektorami szkół, strażakami i przyjaciółmi gminy zaśpiewamy kolędy i podzielimy się opłatkiem składając sobie najlepsze życzenia. Wigilia odbędzie się na sali gimnastycznej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu. W klimat świąt wprowadzą nas uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu oraz chór gminny Mi Alegria. Dzieci z naszej gminy zaprezentują się także w tańcu nowoczesnym Break Dance. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców gminy na to spotkanie. Wstęp wolny.

Roman Nowakowski
Wójt Gminy

Powrót

Polecane artykuły:


Hot16Challenge2 w CCKB

Dzięki nominacji od Brzeskiego Centrum Kultury muzyczne wyzwanie Hot16Challenge2 zawitało do Chocenia. Zaszczyt pierwszego wykonania przypadł pracownikom Choceńskiego Centrum Kultury – Bibliotek [...]

Ośrodek Zdrowia w Czerniewicach

Dotarły do nas niepokojące informacje, że pacjenci gabinetu stomatologicznego są wypraszani z poczekalni. Mówili o tym radni na ostatniej sesji. Uważamy takie zachowanie za niedopuszczalne. Ośr [...]