wtorek, 03 grudzień 2019

Moja radość

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5793-moja-radosc.html
Nasz gminny chór Mi Alegria pod kierunkiem Pani Lidii Świątkowskiej, coraz bardziej się rozwija. [...] Nasz gminny chór Mi Alegria pod kierunkiem Pani Lidii Świątkowskiej, coraz bardziej się rozwija. Ostatnio mogliśmy wysłuchać wesołego repertuaru podczas promocji książki Pana Arkadiusza Ciechalskiego. Jesteśmy bardzo dumni z Pań, które rozwijają swoją pasję śpiewania. Kolejny występ podczas gminnej wigilii w dniu 22 grudnia 2019 r. o godz. 14.00, na który bardzo serdecznie zapraszamy.

Powrót

Polecane artykuły:


Informacja

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włocławku poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej, w związku z tym zwraca się z prośbą o pomoc w poszukiwaniu osób zainteresowanych [...]

Wyniki głosowania w wyborach Prezydenta RP 2020

Prezentujemy Państwu wyniki pierwszego głosowania w wyborach na Prezydenta RP 2020 w naszej gminie. Liczba uprawnionych 6 504, liczba głosów ważnych 3 269. Frekwencja wyniosła 50,60 %. Pro [...]