wtorek, 03 grudzień 2019

Moja radość

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5793-moja-radosc.html
Nasz gminny chór Mi Alegria pod kierunkiem Pani Lidii Świątkowskiej, coraz bardziej się rozwija. [...] Nasz gminny chór Mi Alegria pod kierunkiem Pani Lidii Świątkowskiej, coraz bardziej się rozwija. Ostatnio mogliśmy wysłuchać wesołego repertuaru podczas promocji książki Pana Arkadiusza Ciechalskiego. Jesteśmy bardzo dumni z Pań, które rozwijają swoją pasję śpiewania. Kolejny występ podczas gminnej wigilii w dniu 22 grudnia 2019 r. o godz. 14.00, na który bardzo serdecznie zapraszamy.

Powrót

Polecane artykuły:


Myjnia samochodowa – szukamy inwestora

Miejscowość Czerniewice, wraz z okolicznymi wioskami to 2.500 mieszkańców. Aby umyć samochód trzeba pokonać 5 km. Z naszego rozeznania wynika, że klientów na nowej myjni samochodowej nie zabr [...]

Woda z SUW Śmiłowice w całej gminie

W związku z komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Włocławku w dniu wczorajszym tj. 11.11.2019 r. zaprzestano podawania wody z SUW CHOCEŃ. Do wszystkich miejscowości na te [...]