piątek, 27 marzec 2020

Kujawsko – Pomorska e-szkoła

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/5991-kujawsko-pomorska-e-szkola.html
Lekcje online prowadzone w ramach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Internetowej Urzędu Marszałkowskiego [...]

Lekcje online prowadzone w ramach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego cieszą się coraz większą popularnością. Oglądają je uczniowie nie tylko z naszego regionu, ale także z kraju i zagranicy (e-Szkołę odwiedziła Polonia ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Niemiec, Holandii i Egiptu). Lekcje kierowane są do uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII) oraz szkół średnich.

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła jest odpowiedzią marszałka Piotra Całbeckiego na niezbędne ze względów epidemicznych zamknięcie placówek oświatowych. Lekcje są rejestrowane i nadawane na żywo na www.kujawsko-pomorskie.pl; edupolis.pl; YouTube: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła, Facebook: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła.

Nadawanych jest codziennie do 20 półgodzinnych interaktywnych lekcji online – wykładów, pokazów, warsztatów – z piętnastominutowymi przerwami na pytania i dyskusję. Program przygotowali wspólnie metodycy pracujący w kujawsko-pomorskich centrach edukacji nauczycieli w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku, zajęcia prowadzą najwyższej klasy nauczyciele specjaliści.

Powrót

Polecane artykuły:


Informacja o możliwych zakłóceniach w odbiorze odpadów komunalnych

Pismo do pobrania - tutaj

Zasady przyznawania odszkodowań za zwierzęta padłe, zabite lub poddane ubojowi.