piątek, 17 kwiecień 2020

Przetarg na dzierżawę lokali handlowych !!!

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6011-przetarg-na-dzierzawe-lokali-handlowych.html
W dniu 15 kwietnia br. został rozstrzygnięty przetarg na dzierżawę nieruchomości stanowiących [...]

W dniu 15 kwietnia br. został rozstrzygnięty przetarg na dzierżawę nieruchomości stanowiących lokale handlowe położone w miejscowości Choceń na targowisku gminnym „Mój rynek”, usytuowane w dwóch budynkach.  Przetarg na dzierżawę 4 lokali handlowych usytuowanych w budynku nr 1 przeznaczonych na sprzedaż płodów rolnych i żywność ekologiczną zakończył się wynikiem negatywnym (nie wpłynęło wadium) natomiast w budynku nr 2 gdzie znajduje się 7 lokali przeznaczonych na pozostałą działalność handlową zostały wydzierżawione 4 lokale handlowe. Gmina planuje ogłosić ponownie przetarg na lokale, które nie zostały wydzierżawione jeszcze w kwietniu.  Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z oferty.

Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Choceniu w pok. nr 12, lub pod numerem telefonu 54 284 60 33.

Powrót

Polecane artykuły:


Zarząd KGW Szczutkowa i Lutoborza „Niezapominajka” w dniu 29.08.2020r. zorganizował spotkanie integracyjne pt. „Nasza Świetlica Naszym Drugim Domem”.

Zaproszeni goście to Gmina Choceń reprezentowana przez: Przewodniczącego Rady Gminy Choceń Józefa Dąbrowskiego, Zastępcy Przewodniczącego Gminy Choceń Józefa Pawłowskiego. Pani Dyrektor biu [...]