środa, 03 czerwiec 2020

CHOCEŃSKIE LICEUM NOMINUJE WÓJTA GMINY CHOCEŃ

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6072-chocenskie-liceum-nominuje-wojta-gminy-chocen.html
Akcja #hot16challlenge2, polegająca na nagraniu własnej 16-wersowej zwrotki, zachęcającej do nie [...]

Akcja #hot16challlenge2, polegająca na nagraniu własnej 16-wersowej zwrotki, zachęcającej do niesienia pomocy w walce z koronawirusem, dotarła również do LICEUM w CHOCENIU.
Serdecznie dziękujemy za nominację Szkole Podstawowej nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim na czele z Panią Dyrektor Danutą Kuczyńską.
Mimo krótkiego czasu na realizację wyzwania, nasze liceum stanęło na wysokości zadania, nagrywając chwytający za serce utwór. Wykonawcami i autorami słów są nasi uczniowie Julia Kwiatkowska i Piotr Kosiński.
Utwór, który powstał nie dość, że jest pięknie zaśpiewany to w dodatku zaskakuje podniosłym tekstem. Wykonawcy, komentując bieżącą sytuację, zwrócili uwagę na najistotniejsze jej skutki – osamotnienie i wrogość, które szerzą się w społeczeństwie – równie groźne jak sam COVID.

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz pracowników Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Choceniu serdecznie dziękujemy Julii i Piotrowi za wykonanie tego cudownego utworu i chęć pomocy innym.

Aby podtrzymać tradycję i kontynuować tę jakże szlachetną inicjatywę Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Choceniu wraz z Panią Dyrektor Tamarą Mikołajczak nominuje WÓJTA GMINY CHOCEŃ – PANA ROMANA NOWAKOWSKIEGO wraz z pracownikami Urzędu Gminy. Na wykonanie zadania nasi „sąsiedzi” mają 72 godziny.

Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź NOMINOWANYCH 😊😊😊

Wskazówki odnośnie wpłat można znaleźć pod poniższym linkiem: www.siepomaga.pl/hot16challenge

https://youtu.be/VwPjUePnvqQ

Powrót

Polecane artykuły:


Umowa na rewitalizację podpisana

W dniu 23 lipca br., Wójt gminy Roman Nowakowski podpisał z firmą Zakład Remontowo- Budowlany Jan i Cezary Błaszczyk z Włocławka umowę na realizację zadnia pn.: „Projekt rewitalizacji przes [...]

Bezpieczne gospodarstwo

Lato jest czasem wzmożonych prac polowych. Główna przyczyną pożarów w gospodarstwach rolnych są niebezpieczne zachowania ludzi, używanie otwartego ognia (palenie tytoniu) oraz nieprzestrzegan [...]