piątek, 26 czerwiec 2020

Skażenie wody z wodociągu w Gminie Włocławek

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6115-skazenie-wody-z-wodociagu-w-gminie-wloclawek.html
W związku z licznymi pytaniami mieszkańców naszej gminy informujemy, że woda z wodociągu należ [...]

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców naszej gminy informujemy, że woda z wodociągu należącego do Gminy Choceń jest zdatna do spożycia i wykorzystywania do celów bytowych. Powiatowy Inspektor Sanitarny we Włocławku powiadomił nas, że woda z wodociągu w Gminie Włocławek jest skażona bakterią coli. W miejscowości Skibice cztery domy są zaopatrywane z tego wodociągu. O sprawie poinformowano właścicieli tych nieruchomości. Pozostała część miejscowości Skibice oraz cała gmina Choceń na podstawie badań wody przeprowadzonych w bieżącym miesiącu otrzymuje wodę zdatną do spożycia z naszych ujęć znajdujących się na terenie gminy.

Powrót

Polecane artykuły:


Sprawozdanie z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choceniu za 2019 r.

W dniu 16 czerwca 2020 r., podczas sesji Rady gminy Choceń, zastępca Kierownika GOPS Pani Edyta Malinowska złożyła sprawozdanie z działalności GOPS za 2019 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej [...]

Skażenie wody z wodociągu w Gminie Włocławek

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców naszej gminy informujemy, że woda z wodociągu należącego do Gminy Choceń jest zdatna do spożycia i wykorzystywania do celów bytowych. Powiatowy Ins [...]