czwartek, 30 lipiec 2020

Straty w gospodarstwach

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6178-straty-w-gospodarstwach.html
W dniu 20.07.2020r. w godzinach popołudniowych przez teren naszej gminy przeszła ulewa deszczu po [...]

W dniu 20.07.2020r. w godzinach popołudniowych przez teren naszej gminy przeszła ulewa deszczu połączona z gradem. W związku z zaistniałym zjawiskiem atmosferycznym oraz apelami rolników, którzy poinformowali tut. Urząd Gminy o stratach jakie zaistniały w ich uprawach wystąpimy z wnioskiem do Wojewody Kujawsko- Pomorskiego o powołanie gminnej komisji ds. oszacowania strat. W związku z powyższym prosimy o informację o ewentualnym zakresie szkód najpóźniej do 10.08.2020r.-  Pan Tomasz Sikorski, pokój nr. 1, tel. 606 465 528. O dalszych krokach będziemy informowali Państwa na bieżąco.

Powrót

Polecane artykuły:


Walne zebranie GTS Unia Choceń

W dniu 02.07.2020r. W Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka odbyło się walne Sprawozdawczo -Wyborcze zebranie członków klubu Gminnego Towarzystwa Sportowego „Unia” Choceń. Podczas zebrania [...]

Ogłoszenie o naborze wniosków 1/2020/EFS/PG

Typ projektu: Działania na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w zakresie wdrożenia rozwiązań z obszaru aktywnej integracji o charakterze środowiskowym takich jak: a [...]