niedziela, 27 wrzesień 2020

Voucher na zakup sprzętu dla OSP Choceń

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6266-voucher-na-zakup-sprzetu-dla-osp-chocen.html
Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 25 września, Prezes OSP Choceń dh Marian Górka [...]

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 25 września, Prezes OSP Choceń dh Marian Górka odebrał voucher na zakup sprzętu strażackiego. Uroczystość odbyła się przed siedzibą KM PSP we Włocławku.

Składając wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu OSP Choceń uzyskało dofinansowanie w kwocie 15.000 zł.  Dokładając środki własne w wysokości 2.300 zł zakupiony zostanie rozpieracz kolumnowy wraz ze wspornikiem progowym wykorzystywany w ratownictwie drogowym.
 
W uroczystości wzięli udział m.in. minister Anna Gembicka, Joanna Borowiak Poseł na Sejm, prezes WFOŚiGW Ireneusz Stachowiak, Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki PSP Jacek Kaczmarek.

Voucher 3f0f2

Powrót

Polecane artykuły:


Przedłużony nabór na rachmistrzów spisowych

Dyrektor CBS (w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym) podjął decyzję o przedłużeniu terminu naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 do 16 lutego 2021 r. [...]

Nabór na rachmistrzów spisowych

Udostępniamy uzupełnione ogłoszenie o naborze na rachmistrzów spisowych oraz nowy wzór formularza dla rachmistrza. Ogłoszenie Formularz [...]