piątek, 16 październik 2020

Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu gminy

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6300-ograniczenia-w-funkcjonowaniu-urzedu-gminy.html
W związku z objęciem Powiatu Włocławskiego czerwoną strefą, w trosce o bezpieczeństwo in [...]

W związku z objęciem Powiatu Włocławskiego czerwoną strefą, w trosce o bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników Urzędu, zostają przywrócone dodatkowe ograniczenia. Od poniedziałku w dniu 19 października 2020 r., do odwołania przyjęcia interesantów odbywać się będą tylko w wydzielonej Strefie Obsługi Interesanta, zorganizowanej przy głównym wejściu. Godziny pracy Urzędu nie ulegają zmianie. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego (w pierwszej kolejności), drogą mailową, poprzez platformę ePUAP. Utrzymuje się na dotychczasowych zasadach możliwość wnoszenia opłat w Kasie urzędu, zalecamy jednak w miarę posiadanych możliwości o dokonywanie opłat w formie elektronicznej.

Dla ułatwienia kontaktu podajemy numery telefonów:
Sekretariat Urzędu gminy – 54 284-66-17, 54 284-66-93
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choceniu – 543-070-013

Adres skrzynki poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Naszym celem jest minimalizowanie skutków epidemii, a najskuteczniejszą metodą ograniczenia transmisji wirusa jest przestrzeganie reżimu sanitarnego – maseczka, dezynfekcja rąk i dystans społeczny.

Dlatego pamiętajmy o tym! Zadbajmy o siebie i osoby wokół nas!

Powrót

Polecane artykuły:


Czyste Powietrze- zmiany w programie

W dniu 21 października rozpoczął  się nabór wniosków w drugiej części programu „Czyste Powietrze” na podwyższony stopień dofinansowania, przygotowanej dla Polaków o niższych docho [...]