czwartek, 01 kwiecień 2021

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6521-medale-za-dlugoletnie-pozycie-malzenskie-6.html
W dniu 23 marca 2021 r. w Urzędzie Gminy w Choceniu odbyła się uroczystość wręczenia Medali za [...]

W dniu 23 marca 2021 r. w Urzędzie Gminy w Choceniu odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Medalami zostały odznaczone Pary Jubilatów, które przeżyły ze sobą 50 i więcej lat.

Uroczystego aktu dekoracji Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w imieniu Prezydenta RP dokonał Wójt Gminy Choceń Pan Roman Nowakowski wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Choceniu Panią Marią Dobiecką. Odznaczonym parom wręczyliśmy legitymacje, listy gratulacyjne, kwiaty. Niestety, z uwagi na obecnie panujące warunki związane z pandemią oraz w trosce o Jubilatów, forma obchodów odbyła się w nieco inny sposób niż dotychczas i była dostosowana do obowiązujących przepisów.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zostało odznaczonych 19 par, które w 1969 roku zawierali związek małżeński. W urzędzie stawiło się 11 par, których uhonorowaliśmy. Następnego dnia pojechaliśmy do 6 małżeństw wręczyć medale. Pozostałe 2 pary odbiorą odznaczenia w późniejszym terminie.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zostanie odznaczonych 19 par, które w 1969 roku zawierali związek małżeński.

Szanownym Jubilatom z okazji Jubileuszu składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, szczęścia na dalsze lata wspólnego życia oraz winszujemy, abyście każdego roku obchodzili ten dzień, tak szczególnie jak obchodziliście wówczas, kiedy po raz pierwszy wypowiadaliście sobie sakramentalne „TAK”.

Galeria zdjęć:
https://drive.google.com/drive/folders/1xXEcpkqDesMgNT5mrRqj4V0rlJBV-MFN?usp=sharing

Powrót

Polecane artykuły:


Przebudowa pomieszczeń żłobka

Ogłosiliśmy zapytanie ofertowe na realizację zadania: Przebudowa istniejących pomieszczeń w budynku na pomieszczenia żłobka w ramach projektu: Godzimy życie zawodowe i rodzinne – utworzenie [...]

Kamery on-line

Jezioro Choceńskie - kamera 1Jezioro Choceńskie - kamera 2Plac Targowy - kamera 1Plac Targowy - kamera 2Centrum Kultury - kamera [...]