Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/spsmilowice/jesiennyturniej.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/spsmilowice/jesiennyturniej

Koniec kadencji Zarządu GTS UNIA Choceń

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3228-koniec-kadencji-zarzadu-gts-unia-chocen.html
W tym roku kończy kadencję obecny Zarząd GTS UNII Choceń. W grudniu odbędzie się Walne Zgromad [...] W tym roku kończy kadencję obecny Zarząd GTS UNII Choceń. W grudniu odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Klubu, które wybierze nowe władze. W ciągu ostatnich lat klub działał bardo aktywnie. Był widoczny w mediach. Prowadził wiele drużyn: A – klasy seniorów, juniorów młodszych, juniorów starszych, młodzików - piłki nożnej, tenisistów grających w III i IV lidze, siatkarzy biorących udział w rozgrywkach Ligi Akademickiej i Powiatowej Ligi LZS, Ligi Baruchowskiej oraz prowadził zajęcia z grupą juniorów.


Zarząd był inicjatorem i organizatorem wielu turniejów i imprez promujących sport w naszej gminie i naszym regionie m.in: Pucharu Wójta Gminy Choceń w Piłce Nożnej, Choceńskiej Ligi Tenisa Stołowego, Grand Prix Chcenia w Tenisie Stołowym, Deblowych Mistrzostw Regionu Włocławskiego w Tenisie Stołowym i wielu innych. Wielu imprezom klub patronował i wiele współorganizował. Zawodnicy UNII odnieśli liczne sukcesy. Były awanse, ale też i spadki. Emocji na boiskach i niezapomnianych chwil nie brakowało.

Być może wiernym kibicom brakowało w ostatnim okresie niektórych cyklicznych imprez organizowanych przez klub. Ale jak wszyscy wiedzą, każdy materiał ma prawo się zużyć. I tak też było z naszym Zarządem. Aktywnych członków Zarządu z rożnych powodów pozostała tylko garstka. Zaangażowane w organizację imprez są te same osoby. Kibiców na zawodach też jest coraz mniej.

Odchodzący Zarząd nie pozostawia po sobie „spalonej ziemi”. Pozostawia trenującą na co dzień liczną grupę juniorów i seniorów. Tenisistów zajmujących 2 miejsce w IV lidze. W pamięci zaś wiele przeżytych wspólnie z kibicami chwil. Nowemu Zarządowi można życzyć tylko powodzenia, nowych pomysłów na prowadzenie klubu i jeszcze większych sukcesów.
Zarząd GTS UNIA Choceń
 

Do słów Zarządu chciałbym dodać kilka słów podziękowania. Dziękuję za współpracę członom Zarządu GTS UNIA Choceń, trenerom: Panu Markowi Malinowskiemu, Panu Danielowi Boreckiemu, Pani Paulinie Trzcińskiej. Pełniącym obowiązki kierowników drużyn: Marcinowi Jagielle, Marcinowi Klonowskiemu, Andrzejowi Kujawiakowi, Marcinowi Jabłońskiemu, Tomaszowi Celmerowi, Danielowi Dolacie, Mariuszowi Gralakowi i wielu innym.

Zawodnikom wszystkich sekcji. Panu Radosławowi Chełminiakowi, Panu Radosławowi Babińskiemu, Panu Łukaszowi Jankowskiemu, Panu Michałowi Sompolskiemu i Panu Marcinowi Kędzierskiemu. Pani Irenie Grzelak, Pani Elżbiecie Buczyńskiej, Panu Andrzejowi Wieczorkowi, Panu Markowi Słupskiemu, woźnym i sprzątaczkom szkół i hal sportowych.

Dziękuję wiernym sponsorom klubu: Właścicielom FIRMY „MITARJO'', HURTOWNI ODZIEŻOWEJ „ LENA”, FIRMY PRZEWOZOWEJ „ MARCIN'', FIRMY PRZEWOZOWEJ „AUTO-TUR'', Zarządom: „Sadco Grupa Sp z.o.o”, „RAF–CHEM”, Banku Spółdzielczego w Kowalu i Spółdzielni Handlowo -Rolniczej w Czerniewicach i wielu innych.

Dziękuje zaprzyjaźnionym klubom a szczególnie UKS LIDER Włocławek.

Specjalne podziękowania za lata owocnej współpracy kieruję na ręce Pana Wójta Gminy Choceń Romana Nowakowskiego i radnych Gminy Choceń bez pomocy których klub by nie mógł funkcjonować. Dziękuję dyrektorom choceńskich szkół: Pani Annie Pawłowskiej, Panu Leszkowi Skalskiemu i Panu Markowi Zapiecowi.

Prezes GTS UNIA Choceń Sławomir Gwardecki

{gallery}spsmilowice/jesiennyturniej{/gallery}

Powrót

Polecane artykuły:


„Strzelnica w powiecie 2024” – konkurs MON

Wojskowe Centrum Rekrutacji we Włocławku informuje, iż Minister Obrony Narodowej ogłosił kolejną edycję konkursu „Strzelnica w powiecie 2024” na dofinansowanie zadań związanych z budową [...]

Wniosek do Funduszu Przewozów Autobusowych na 2024 r.

Gmina Choceń w odpowiedzi na ogłoszony nabór nr 1/2024/FRPA, wystąpiła z wnioskiem do Wojewody Kujawsko-Pomorskiego o objęcie w 2024 roku dopłatą w ramach Funduszu rozwoju przewozów autobusow [...]