Jesienny sezon piłkarski za nami

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3229-jesienny-sezon-pilkarski-za-nami.html
Kilka wysokich zwycięstw u siebie i wiele przegranych, w tym w roli gospodarza na własnym boisku - [...] Kilka wysokich zwycięstw u siebie i wiele przegranych, w tym w roli gospodarza na własnym boisku - tak można opisać rundę jesienną piłkarzy A – klasy seniorów GTS UNIA Choceń. Na pewno tej rundy UNIA nie może zaliczyć do udanych. UNIA zdobyła tylko 13 punktów i zajmuje 10 miejsce w lidze. Wszystkich zimą czeka ciężka praca – zarząd i piłkarzy. Miejmy nadzieję, że wiosna przyniesie więcej satysfakcji trenerowi, piłkarzom i kibicom.

Wyniki naszej drużyny w rundzie jesiennej:
Unia - Zgoda Chodecz 4-0,
Tłuchovia Tłuchowo - Unia 2-1,
Unia - Lech Dobre 7-0,
Orzeł Służewo - Unia 3-1,
Unia - Wicher Wielgie 1-2,
Wisła Dobrzyń - Unia 3-0,
Unia - Ziemowit Osięciny 3-0,
Piast Bądkowo – Unia 2-0,
Unia - Kujawiak Kruszyn 1-3,
Lubienianka Lubień Kujawski – Unia1-1,
Unia - MGKS Lubraniec 4-0,
Unia - Skrwa Skrwilno 2-4,
Grot Kowalki 0 - 3.

Kibicom pozostają w pamięci niezapomniane emocje w Pucharze Województwa. Najpierw zwycięstwo z IV ligowym Sadownikiem Waganiec 2:0 (bramki: Arkadiusz Jóźwiak 3, Łukasz Lewandowski 52 (k), następnie zwycięstwo z IV - ligowym Łokietkiem Brześć Kujawski 3:2 (bramki: Arkadiusz Jóźwiak 44, 55, Arkadiusz Ruciński 48) a na koniec „przygody z pucharem” pechowa przegrana z Kujawiakiem Kruszyn 3:4 (bramki: Mateusz Niewiadomski 13, 65, Łukasz Lewandowski 75).

Za świetna grę, stworzenie niezapomnianych chwil w pucharach i zaangażowanie zawodników na boisku w lidze - Zarząd klubu i wierni kibice serdecznie dziękują.

Z okazji nachodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2016 Roku Zarząd GTS UNIA Choceń składa trenerom, zawodnikom oraz wszystkim kibicom Wszystkiego Najlepszego.

Powrót

Polecane artykuły:


Dopłata dla Gminy z Funduszu Przewozów Autobusowych w 2024 r.

Gmina Choceń jest wśród organizatorów przewozów, którym w ramach naboru wniosków nr 1/2024/FRPA prowadzonego przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego, przyznano dopłatę z Funduszu rozwoju przewoz [...]

Edukacja przedszkolna

W ubiegłym roku 2022/2023 w naszych przedszkolach i oddziałach zerowych było 248  dzieci, a z edukacji przedszkolnej poza naszą gminą korzystało 42 uczniów. W roku bieżącym 2023/2024 sy [...]