Spotkanie opłatkowe

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3245-spotkanie-oplatkowe.html
Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia samorząd naszej gminy organizuje wspólne spotkanie [...] Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia samorząd naszej gminy organizuje wspólne spotkanie przy wigilijnym stole. Cieszymy się, że tak licznie mieszkańcy gminy Choceń skorzystali z zaproszenia na spotkanie opłatkowe. Na świątecznie udekorowanej scenie zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu, którzy specjalnie dla gości śpiewali kolędy oraz przedstawiły jasełka. Wspólnie z emerytami, rencistami, kombatantami, radnymi i sołtysami, pracownikami samorządowymi, dyrektorami szkół, strażakami i przyjaciółmi gminy zaśpiewaliśmy kolędy i podzieliśmy się opłatkiem składając sobie najlepsze życzenia. Władze gminy, wójt Roman Nowakowski, przewodniczący Rady Gminy oraz zaproszeni goście złożyli najlepsze życzenia i podzielili się z mieszkańcami opłatkiem. Dziękujemy za przywołanie klimatu świąt i oprawę artystyczną przez uczniów oraz przygotowanie przepięknej dekoracji Pani Magdalenie Domżał, Pani Annie Pasiecznik oraz Pani Ewie Wojciechowskiej. Część kulinarną zapewnili pracownicy stołówki przy Gimnazjum. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania spotkania opłatkowego, szczególnie Dyrektorowi Gimnazjum Panu Leszkowi Skalskiemu oraz Kierownikowi GOSiR Panu Radosławowi Chełminiakowi.

Powrót

Polecane artykuły:


Podpisana umowa na przebudowę dróg

W dniu 08.11.2023 r.  podpisana została umowa na realizację inwestycji pn Przebudowa dróg gminnych nr 190724C, 190740C oraz ul. Targowej w Choceniu z wykonawcą robót Firmą Inżynieryjno-Dro [...]

Narodowe Święto Niepodległości w Choceniu

W dniu 11 listopada br., wspólnie obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Rozpoczęliśmy od Mszy św. odprawionej w intencji Ojczyzny w kościele św. Idziego w Choceniu. Uroczystość w [...]