Ferie zimowe w Szkołach Gminy Choceń

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3287-ferie-zimowe-w-szkolach-gminy-chocen.html
Ferie zimowe w Szkole Podstawowej w Choceniu W dniach 18-20 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej i [...]
Ferie zimowe w Szkole Podstawowej w Choceniu

W dniach 18-20 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu będą organizowane zimowiska. Wychowawczynie klas I-III zaplanowały wyjazd do Planetarium i Domu Legend Polskich w Toruniu, Multikina we Włocławku i Kopalni Soli w Kłodawie. Natomiast uczniowie kl. IV-VI pierwszego dnia jadą do Sali Zabaw we Włocławka i Aquaparku w Wieńcu Zdroju, drugiego do Teatru Arlekin i Muzeum Papieru i Druku w Łodzi, a trzeciego do Multikina i Miasteczka Ruchu Drogowego we Włocławku.


Ferie zimowe w Szkole Podstawowej w Wilkowicach

Szkoła Podstawowa w Wilkowicach dla uczniów w dniach od 18.01.2016r. do 20.01.2016 r., organizuje ferie zimowe. W tych dniach zaplanowano dla nich wyjazd do Warszawy: zwiedzanie wielofunkcyjnego stadionu narodowego, królewskich łazienek, pogadanki i prelekcje na temat bezpieczeństwa, zajęcia plastyczne oraz gry i zabawy na hali sportowej. Uczniom w ramach półkolonii zostanie zapewniona bezpłatna opieka przez nauczycieli oraz posiłek (pożywne śniadanie w szkole, ciepły i zimny napój).Uczestnikami półkolonii zimowych będzie 47 uczniów z klas II-VI.

Ferie zimowe w Szkole Podstawowej w Śmiłowicach

W Szkole Podstawowej w Śmiłowicach w dniach 18 - 20 stycznia odbędą się zajęcia dla uczniów popularnie zwane zimowiskami. Wypoczynek zostanie zorganizowany dla dzieci z obwodu szkoły w Śmiłowicach oraz chętnych uczniów z Gminy Choceń w wieku szkolnym. Dzieci i młodzież będzie wypoczywać w szkole w Śmiłowicach w godzinach 9.00 – 15.00. Opiekę nad dziećmi będą pełnić nieodpłatnie nauczyciele zatrudnieni w w/w szkole i wolontariusze. W wypoczynku weźmie udział około 35 dzieci. W czasie 3 - dniowego turnusu uczestnicy będą brać udział w wielu przygotowanych przez organizatorów zajęciach: świetlicowych, sportowych, wyjeździe na basen do Kutna oraz wyjeździe do Multikina we Włocławku. W ciągu dnia otrzymają też 3 posiłki.

Powrót

Polecane artykuły:


Przetarg na remont świetlicy i budowę drogi - ogłoszony

Ogłoszony został przetarg na realizację inwestycji pn.:”Rewitalizacja przestrzeni po byłym PGR w miejscowościach Wichrowice i Olganowo”. Oferty można składać za pośrednictwem Platfor [...]

Termomodernizacja szkoły w Choceniu

W dniu dzisiejszym podpisana została umowa na realizację inwestycji pn. Termomodernizacja i modernizacja kompleksu szkolnego w Choceniu. Najkorzystniejsza ofertę złożyła firma PRZEDSIĘBIORSTWO [...]