czwartek, 21 październik 2021

„WAKACJE Z KSIĄŻKĄ”

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/ck-b-chocen/6869-wakacje-z-ksiazka-3.html
15 października w Choceńskim Centrum Kultury- Biblioteka odbyła się uroczystość, podczas któr [...]

15 października w Choceńskim Centrum Kultury- Biblioteka odbyła się uroczystość, podczas której nagrodzeni zostali laureaci V edycji Konkursu Czytelniczego „WAKACJE Z KSIĄŻKĄ”. Zarówno prace plastyczne jak i literackie były bardzo ciekawe, pomysłowe oraz pobudzające wyobraźnię. Jak co roku nasz konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Wpłynęło 86 prac, a 56 zostało nagrodzonych poprzez Jury w składzie: Pani Danuta Nowicka, Pani Wanda Michałowska, Pani Ewa Malinowska oraz Pani Marta Bogdańska. W czasie uroczystości nagrody i dyplomy wręczała Sekretarz Gminy Choceń Pani Agnieszka Świątkowska wraz z Dyrektorem CCK-B Panem Arielem Malinowskim.

Sponsorami nagród byli: Urząd Gminy w Choceniu, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki oraz Choceńskie Centrum Kultury- Biblioteka.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!

Poniżej przedstawiamy wyniki:

NAGRODA SPECJALNA

(za technikę wykonania, estetykę pracy oraz za oryginalność pomysłu):

Jan Dalmann- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

Alan Krajewski- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

Michał Sikorski- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

KATEGORIA I:

I MIEJSCE- Alicja Czerwińska- Oddział Przedszkolny w Kruszynie

II MIEJSCE- Nina Zabłocka- Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

III MIEJSCE- Zofia Laura Langa- Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Wyróżnienia:

Franciszek Wilczyński- Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Matylda Mierzejewska- Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Aleksander Tomczak- Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Zuzanna Kwiatkowska- Przedszkole Niepubliczne Choceniu

Gracjan Lewandowicz- Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Zofia Wilczyńska- Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Miłosz Młynarkiewicz - Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

KATEGORIA II:

I MIEJSCE- Adrian Walewicz -Szkoła Podstawowa im. A. Wajcowicz

w Śmiłowicach

II MIEJSCE- Natalia Koronowska- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

II MIEJSCE- Maria Krasucka- Szkoła Podstawowa im. A. Wajcowicz

w Śmiłowicach

III MIEJSCE- Oliwier Chrzanowski- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

III MIEJSCE- Łucja Bińkowska- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

III MIEJSCE- Oliwia Majewska- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

Wyróżnienia:

Maciej Świątkowski- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

Franciszek Klimczak- Szkoła podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

Lena Mularska- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu

Wojciech Woźniak- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

Nadia Kruczkowska- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

Alan Rutkowski- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

Zofia Glonek- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

Aleksandra Kazimierska- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

Natan Szałczyński- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

Hanna Urbańska- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

Michał Polichnowski- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

Alicja Sokół- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

Michał Matusiak- Przedszkole Samorządowe w Choceniu

Szymon Górka – Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

Blanka Zielińska – Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

KATEGORIA III:

I MIEJSCE- Witold Doliński -Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka

w Choceniu

II MIEJSCE- Julia Pruczkowska- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka

w Choceniu

II MIEJSCE- Lena Klimczak- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

III MIEJSCE- Jakub Jasiński- Szkoła Podstawowa im. A. Wajcowicz

w Śmiłowicach

Wyróżnienia:

Anna Łukaszewicz - Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

Mateusz Szatkowski- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

Julia Krupińska- Szkoła Podstawowa im. A. Wajcowicz w Śmiłowicach

Szymon Adamski- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

KATEGORIA IV:

I MIEJSCE- Amelia Karska- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

II MIEJSCE- Aleksandra Łukaszewicz- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

III MIEJSCE- Patrycja Czerwińska- Szkoła Podstawowa im. A. Wajcowicz w Śmiłowicach

Wyróżnienie:

Natalia Walecka- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

Kornelia Raszewska- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Choceniu

Aurelia Klass- Szkoła Podstawowa im. A. Wajcowicz

w Śmiłowicach

Dorota Stolarska – Szkoła Podstawowa im. A Wajcowicz w Śmiłowicach

Roksana Walewicz – Szkoła Podstawowa im. A. Wajcowicz w Śmiłowicach

KATEGORIA V:

I MIEJSCE- Michalina Gawłowska-Szkoła Podstawowa w Wilkowicach

II MIEJSCE- Maja Więcławska- Szkoła Podstawowa w Wilkowicach

III MIEJSCE- Marcelina Mazurek- Szkoła Podstawowa im. A. Wajcowicz

w Śmiłowicach

III MIEJSCE- Przemysław Mostowski- Szkoła Podstawowa w Wilkowicach

Wyróżnienia:

Aleksandra Kuźba - Szkoła Podstawowa w Wilkowicach

Blanka Chojnacka- Szkoła Podstawowa w Wilkowicach

Powrót

Polecane artykuły:


Konsultacje społeczne projektu aktualizacji Strategii Terytorialnej Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Włocławka w ramach realizacji Polityki Terytorialnej Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2021-2027

Stowarzyszenie WŁOF – Zintegrowane Inwestycje Terytorialne Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Włocławka zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu aktualizacji Strategii Terytorial [...]

Informacja

Dnia 6 lipca br. odbędzie się Święto Powiatu Włocławskiego w Kruszynie, na którym odbędzie się Festiwal Smaku. Udział w nim brać będą nasze Koła Gospodyń Wiejskich: KGW „Kujawianki w [...]