poniedziałek, 06 listopad 2017

Koszykarze GTS Unia Choceń podejmowali Regnum Bydgoszcz

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/4414-koszykarze-gts-unia-chocen-podejmowali-regnum-bydgoszcz.html
W sobotę 4 listopada w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano spotkanie w ra [...] W sobotę 4 listopada w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano spotkanie w ramach 3 kolejki wojewódzkiej ligi młodzika młodszego w koszykówce. Drużyna Unii Choceń podejmowała zespół Regnum Bydgoszcz. Spotkanie przypominało pierwszy mecz z Astorią Bydgoszcz, było niezwykle zacięte i emocjonujące… do przerwy. W drugiej części spotkania bardziej doświadczeni rywale zbudowali bezpieczną przewagę, której nie oddali do ostatnich minut meczu. Rywalizacja zakończyła się ostatecznym wynikiem 39:68 dla gości. Na wyróżnienie zasługuje Daniel Lisiecki (Unia Choceń), zdobywca 22 punktów. Nasz zawodnik zajmuje czołowe miejsce wśród najlepszych strzelców ligi ze średnią 21 punktów na mecz. Chłopcy cały czas się ogrywają, zbierają cenne doświadczenie a na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż jedenastu zawodników drużyny to uczniowie Szkoły Podstawowej w Wilkowicach. W zespole występuje także troje uczniów ze Szkoły Podstawowej w Choceniu. Rywalizując z dużymi klubami z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy Inowrocławia chłopcy pokazują prawdziwy charakter i ogromną wole walki.

Powrót

Polecane artykuły:


Spotkanie opłatkowe

W niedzielę 9 grudnia br., na sali GOSiR w Choceniu samorząd naszej gminy, przygotował Spotkanie opłatkowe. W klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadził zebranych chór Szkoły Podstawowej im. [...]

LGD Ogłoszenie o naborze wniosków

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki (zamiennie: LGD) informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie na projekty realizowane przez podmioty inne niż LGD w ra [...]