środa, 14, luty 2018

Po awansie do III ligi kolejny sukces trampkarzy

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/4588-po-awansie-do-iii-ligi-kolejny-sukces-trampkarzy.html
Drugie miejsce trampkarzy na turnieju Aleks Cup w Ciechocinku. W IX edycji tego turnieju nasi trampk [...] Drugie miejsce trampkarzy na turnieju Aleks Cup w Ciechocinku. W IX edycji tego turnieju nasi trampkarze musieli uznać wyższość tylko drużynie gospodarzy czyli zespołowi Jedynki Aleksandrów Kujawski. Nasi zawodnicy zaczęli rywalizację w grupie B oto wyniki:
Unia Choceń - Jedynka II Aleksandrów Kujawski 2-0 Adam Dankowski, Bartek Mikołajczewski
Unia Choceń - Jeziorak Iława 1-0 Adam Dankowski
Unia Choceń - Wisełka Solec Kujawski 0-1

Trampkarze wygrali swoją grupę i awansowali do tzw. grupy mistrzowskiej gdzie grali z dwiema czołowymi drużynami grupy A. W pierwszym meczu pokonali KS Kutno 1-0 po bramce Mateusza Klonowskiego i do wygrania turnieju potrzebowali co najmniej remisu z gospodarzami. Niestety po dramatycznym meczu unici ulegli Jedynce 3-1 po dwóch bramkach gospodarzy z rzutów wolnych i rzutu rożnego oraz honorowej bramce Adama Dankowskiego z rzutu karnego. Zawodnicy zagrali w składzie:

Wiktor Staniszewski, Miłosz Laskowski, Fabian Przybyszewski, Jakub Feliniak, Mateusz Klonowski, Gracjan Urbański, Bartek Mikołajczewski, Dorian Jabłoński, Adam Dankowski Mateusz Paprocki. trener: Marek Malinowski.
W zeszłym roku w tym samym turnieju nasi zawodnicy zajęli 7 miejsce. To drugi sukces trampkarzy po awansie do III ligii okręgowej trampkarzy, o czym napiszę niebawem.

Powrót

Polecane artykuły:


Plus Medica - świadczenia z NFZ

Z wielką przyjemnością informujemy mieszkańców Gminy Choceń i powiatu Włocławskiego, iż od kwietnia 2018, przychodnia rehabilitacyjna Plus Medica w Choceniu, będzie świadczyła usługi w ra [...]