piątek, 11 styczeń 2019

Turniej noworoczny

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/5202-turniej-noworoczny.html
Nowy Rok mali szczypiorniści i szczypiornistka rozpoczęli od Turnieju Noworocznego o Puchar Pani D [...] Nowy Rok mali szczypiorniści i szczypiornistka rozpoczęli od Turnieju Noworocznego o Puchar Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Choceniu. Na parkiet wybiegli piłkarze ręczni z Chocenia, Wilkowic oraz Przedcza. Turniej odbył się systemem „każdy z każdym”. Rozgrywane spotkania były niezwykle zacięte i emocjonujące, a o końcowym wyniku często decydowały ostatnie sekundy.
W meczu o drugie miejsce rozegrana została dogrywka i na koniec rzuty karne po to żeby wyłonić zwycięzcę. W sumie strzelono aż 72 bramki !

W ostatecznej klasyfikacji na pierwszym miejscu podium stanęli piłkarze ręczni z pierwszej drużyny Zespołu Szkolno Przedszkolnego z Chocenia. Tuż za nimi uplasowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Wilkowic. Trzecią lokatę zajęli zawodnicy Salusa Przedecz. Czwarte miejsce przypadło drugiej drużynie Zespołu Szkolno Przedszkolnego z Chocenia. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Jakub Krasucki (Choceń). Puchar dla najlepszego bramkarza powędrował w ręce Dawida Baranowskiego(Przedecz). Ponadto najlepsi zawodnicy drużyny zostali uhonorowani koszulkami : Jan Dalentka (Choceń I), Aleksander Kwiatkowski (Wilkowice), Wiktor Marcinkowski (Przedecz), Wiktor Klimek (Choceń II). Szczypiorniści odebrali pamiątkowe puchary, medale, koszulki oraz statuetki z rąk pani dyrektor Anny Pawłowskiej.

Powrót

Polecane artykuły:


Zadanie własne gminy w zakresie odprowadzania ścieków

Zadanie własne w zakresie odprowadzania ścieków na terenie naszej gminy jest wykonane w następującym zakresie. Obecnie przyłączonych do sieci kanalizacyjnej jest ponad 5.100 mieszkańców, co s [...]

Szkolenia językowe dla mieszkańców

Wszystkich mieszkańców gminy Choceń zapraszamy do udziału w szkoleniach językowych. W szkolenia z języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego mogą wziąć udział osoby dorosłe od 18 do [...]