wtorek, 27 wrzesień 2022

XXVIII SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/7409-xxviii-sportowy-turniej-miast-i-gmin.html
100%auto
W dniach 13–19 września 2022 r. w Choceniu odbywał się XXVIII SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN. To [...]

W dniach 13–19 września 2022 r. w Choceniu odbywał się XXVIII SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN. To największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach XIV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Zgodnie z zasadami tego przedsięwzięcia poniżej przedstawiamy sprawozdanie z udziału.

Sportowy Turniej Miast i Gmin (STMiG) jest organizowaną od 1995 roku ogólnopolską doroczną imprezą sportowo-rekreacyjną, przeprowadzaną przy finansowym wsparciu Urzędów i Ministerstw właściwych do spraw Sportu Powszechnego. Głównym organizatorem Turnieju jest od 1998 roku Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich (KFSdW). Do 2008 roku były to imprezy jednodniowe a od 2009 roku są rozgrywane w rozszerzonej siedmiodniowej formie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

W bieżącym roku, tak jak w dwóch ubiegłych latach, tradycyjny majowy termin przeprowadzenia imprezy został przesunięty na jesień w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego COVID-19. Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Sprawozdanie - pobierz
logo2 46bd4

Powrót

Polecane artykuły:


Rekrutacja do Żłobka

Rekrutacja dzieci   do żłobka „Pomponik” w Choceniu na okres od 01 września 2023 do 31 sierpnia 2024 roku. Serdecznie zapraszamy do zapisów dzieci od 20 tygodnia życia do 3 lat. Pro [...]

Sukces ucznia klasy 8 Szkoły Podstawowej w Wilkowicach w konkursie matematycznym organizowanym przez LZK we Włocławku

23 marca uczniowie z klasy 8 Szkoły Podstawowej w Wilkowicach sprawdzili swoje umiejętności analitycznego rozwiązania łamigłówek i zadań matematycznych podczas "Logicznych potyczek" organizowa [...]