wtorek, 19, styczeń 2016

V Noworoczny Turniej Tenisa Ziemnego

W hali sportowej przy szkole podstawowej w Wilkowicach odbył się V Noworoczny Turniej Tenisa Ziemn [...] W hali sportowej przy szkole podstawowej w Wilkowicach odbył się V Noworoczny Turniej Tenisa Ziemnego . Do rywalizacji przystąpiło 17 zawodników z Włocławka, Chocenia, Baruchowa, Lubrańca , Brześcia Kujawskiego  i Izbicy Kujawskiej.  Na najwyższym stopniu podium ponownie stanął Adam Kaniewski z Włocławka, któremu uległ po zaciętym finale Jacek Jabłoński (Brześć Kujawski). Brązowy medal wywalczył Jacek Suszek (Brześć Kujawski), pokonując w "małym finale" Radosława Sobieraja (Lubraniec). Sponsorem imprezy był Pan Roman Nowakowski - Wójt Gminy Choceń.