poniedziałek, 17, lipiec 2017

Strażacki Basket Cup w Wilkowicach

Dnia 15 lipca w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Wilkowicach odbył się turniej koszykówki 3x3 [...] Dnia 15 lipca w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Wilkowicach odbył się turniej koszykówki 3x3 pod hasłem ” Strażacki Basket Cup”. Impreza zorganizowana została przy współpracy z Miejskim Klubem Sportowym Zryw Toruń. Celem imprezy była popularyzacja koszykówki oraz oderwanie młodzieży od współczesnych zagrożeń i problemów. Zainteresowanie turniejem było ogromne. W zawodach wzięło udział 12 zespołów z Wilkowic, Chocenia, Włocławka, Torunia, Bydgoszczy, Inowrocławia i Kruszwicy. W ostatecznej klasyfikacji zwycięzcami turnieju został zespół z Włocławka reprezentowany przez Rafała Jankowskiego, Karola Lebiedzińskiego i Jakuba Kletkiewicza. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody. W turnieju nie zabrakło zawodników ze Szkoły Podstawowej w Wilkowicach trenujących w sekcji koszykówki GTS Unia Choceń. Chłopcy w swojej kategorii wiekowej zajęli trzecie miejsce. Dzieci mogły liczyć na słodki poczęstunek , napoje oraz gorący posiłek.