czwartek, 11 styczeń 2018

VII Noworoczny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Choceniu

W niedzielę dnia 7 stycznia 2018 roku na sali w Wilkowicach odbyła się siódma edycja Noworoczneg [...] W niedzielę dnia 7 stycznia 2018 roku na sali w Wilkowicach odbyła się siódma edycja Noworocznego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Choceniu. W zawodach wzięło udział kilkunastu zawodników z Włocławka, Brześcia Kujawskiego, Lubrańca oraz Izbicy Kujawskiej. Rywalizowano w czterech grupach, następnie zostały rozegrane ćwierćfinały, mecze półfinałowe oraz spotkanie o 3 miejsce i finał. Najlepszym zawodnikiem w turnieju okazał się Jacek Suszek z Brześcia Kujawskiego, który w finale wygrał z Mariuszem Krzyżanowiczem z Izbicy Kujawskiej. Na trzecim miejscu podium uplasował się Radosław Babiński z Włocławka, a czwarte miejsce wywalczył Janusz Andrzejewski z Włocławka.