środa, 07 luty 2018

Ferie

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/47-wilkowice/4579-ferie.html
Zarząd Akademii Mieszanych Sztuk Walki z Wilkowic ma zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy na "Fer [...] Zarząd Akademii Mieszanych Sztuk Walki z Wilkowic ma zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy na "Feryjną integrację że sztukami walki“. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów posiadających licencje Polskich Związków Sportowych.
Podczas zajęć przewidziana jest nauka chwytów obronnych, rzutów, dźwigni, padów, kopnieć i uderzeń, którym towarzyszyć będą gry i zabawy.
Treningi będą odbywać się w Szkole Podstawowej w Wilkowicach we wtorki i czwartki w godz. 17.00-19.00 oraz w Hali sportowej GOSIR w poniedziałki i środy w godz. 17.00-18.30.

Ze sportowym pozdrowieniem.
Wiceprezes Daniel Tobjasz

Powrót

Polecane artykuły:


INTERNET.GOV.PL

Minister Cyfryzacji z dniem 1 stycznia 2023 roku uruchomił portal INTERNET.GOV.PL – usługę, dzięki której każdy może: sprawdzić, czy w wybranej lokalizacji jest dostępny szerokopasmowy i [...]

Przedszkola w Czerniewicach i Śmiłowicach zmodernizowane

Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach, służąca poprawie ich efektywności energetycznej z zastosowaniem OZE została ukończona przed czasem. Zadanie obejmowało komple [...]