środa, 07 luty 2018

Ferie

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/47-wilkowice/4579-ferie.html
Zarząd Akademii Mieszanych Sztuk Walki z Wilkowic ma zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy na "Fer [...] Zarząd Akademii Mieszanych Sztuk Walki z Wilkowic ma zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy na "Feryjną integrację że sztukami walki“. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów posiadających licencje Polskich Związków Sportowych.
Podczas zajęć przewidziana jest nauka chwytów obronnych, rzutów, dźwigni, padów, kopnieć i uderzeń, którym towarzyszyć będą gry i zabawy.
Treningi będą odbywać się w Szkole Podstawowej w Wilkowicach we wtorki i czwartki w godz. 17.00-19.00 oraz w Hali sportowej GOSIR w poniedziałki i środy w godz. 17.00-18.30.

Ze sportowym pozdrowieniem.
Wiceprezes Daniel Tobjasz

Powrót

Polecane artykuły:


Nowe koło gospodyń w Szczytnie

Panie wzięły sprawy we własne ręce i założyły KGW. Do koła należą mieszkańcy Szczytna, Ługowisk i Borzymowic oraz osoby związane z tymi miejscowościami poprzez dom rodzinny, bądź prac [...]

RSO(Regionalny System Ostrzegania) nowa wersja aplikacji mobilnej.

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że MSWiA umieściło na stronie internetowej informację dotyczącą nowej funkcjonalności w RSO (nowa AM RSO z geolokalizacją).Szczegółowe informacje dos [...]