środa, 07, luty 2018

Ferie

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/47-wilkowice/4579-ferie.html
Zarząd Akademii Mieszanych Sztuk Walki z Wilkowic ma zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy na "Fer [...] Zarząd Akademii Mieszanych Sztuk Walki z Wilkowic ma zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy na "Feryjną integrację że sztukami walki“. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów posiadających licencje Polskich Związków Sportowych.
Podczas zajęć przewidziana jest nauka chwytów obronnych, rzutów, dźwigni, padów, kopnieć i uderzeń, którym towarzyszyć będą gry i zabawy.
Treningi będą odbywać się w Szkole Podstawowej w Wilkowicach we wtorki i czwartki w godz. 17.00-19.00 oraz w Hali sportowej GOSIR w poniedziałki i środy w godz. 17.00-18.30.

Ze sportowym pozdrowieniem.
Wiceprezes Daniel Tobjasz

Powrót

Polecane artykuły:


FLAGI

Przypominamy, że w pokoju numer 11 Urzędu Gminy w Choceniu, ul. Sikorskiego 12 można odbierać flagi państwowe. Flagę otrzyma pojedyncze gospodarstwo domowe. Najbliższe święto państwowe [...]

Choceńska Socjalna Spółdzielnia Budowlana

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy powołano Choceńską Socjalną Spółdzielnię Budowlaną.Członkami założycielami spółdzielni socjalnej będą Gmina Choceń i Stowarzyszenie Dla Rozwoju Gminy [...]