poniedziałek, 07 grudzień 2015

Młodzicy LUKS Tajfun Śmiłowice zwycięzcami!

100%auto
Młodzicy zostali zwycięzcami Ogólnopolskiego Turnieju Halowego Cuiavia Cup w Aleksandrowie Kujaws [...] Młodzicy zostali zwycięzcami Ogólnopolskiego Turnieju Halowego Cuiavia Cup w Aleksandrowie Kujawskim
W niedzielę 29 listopada 2015 r. w Aleksandrowie Kujawskim odbył się Ogólnopolski Turniej Halowy Cuiavia Cup w kategorii młodzików - grupa chłopców rocznik 2004 (klasy V i VI i młodsi).

W doborowym gronie 10 klubów z regionu m.in. Olimpia Grudziądz, GOLem Brodnica, Gwiazda Bydgoszcz, Włocłavia Włocławek, VikingAleksandrów Kujawski zawodnicy Tajfuna zajęli I miejsce. W finale turnieju pokonali swoich kolegów z GOLa Brodnica w karnych 2:1(1:1).

Zespół reprezentowali: Adam Dankowski, Mateusz Klonowski, Olek Kwiatkowski, Tymek Kwiatkowski, Krystian Skwarski, Jakub Rakowski i Igor Trzcinski. Trenerem młodych zawodników jest nauczyciel wychowania fizycznego mgr Paulina Trzcińska.
Młodym zawodnikom i ich trenerce serdecznie gratulujemy!!!
Dyrektor Szkoły Podstawowej Śmiłowicach serdecznie dziękuję Panu Romanowi Nowakowskiemu Wójtowi Gminy Choceń za sfinansowanie udziału młodych zawodników w aleksandrowskim turnieju.