Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/spsmilowice/kiermasz-wielkanocny-2016.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/spsmilowice/kiermasz-wielkanocny-2016
środa, 23 marzec 2016

I Kiermasz Wielkanocny w Śmiłowicach

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/48-smilowice/3399-i-kiermasz-wielkanocny-w-smilowicach.html
20 marca w Szkole Podstawowej w Śmiłowicach odbył się I Kiermasz Wielkanocny. Kiermasz poprzedzi [...] 20 marca w Szkole Podstawowej w Śmiłowicach odbył się I Kiermasz Wielkanocny. Kiermasz poprzedziły tygodnie przygotowań. Ponieważ wszystkie świąteczne dekoracje, słodycze i ciasta przygotowali uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami. W czasie kiermaszu uczniowie klas II i V pod kierunkiem p. Jolanty Krynickiej przedstawili krotki program artystyczny nawiązujący do tradycji świątecznych. Wręczono też nagrody w konkursach na najładniejsza palmę, wielkanocny stroik i kartkę świąteczną.
Dyrekcja serdecznie dziękuje uczniom, rodzicom i wychowawcom klas za przygotowanie programu artystycznego i zaangażowanie w przygotowanie stoisk wielkanocnych. W imieniu organizatorów dziękuje również wszystkim uczestnikom kiermaszu za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że tak udaną imprezę uda się powtórzyć za rok.
Dyrektor SP Śmiłowice.
Sławomir Gwardecki
{gallery}spsmilowice/kiermasz-wielkanocny-2016{/gallery}

Powrót

Polecane artykuły:


Edukacja przedszkolna

W ubiegłym roku 2022/2023 w naszych przedszkolach i oddziałach zerowych było 248  dzieci, a z edukacji przedszkolnej poza naszą gminą korzystało 42 uczniów. W roku bieżącym 2023/2024 sy [...]

Przystanek autobusowy przy Food Park w Czerniewicach

Na prośbę mieszkańców Czerniewic przy firmie Food Park, przy drodze wojewódzkiej 269 Choceń - Kowal, wykonano przystanek autobusowy. Lokalizacja wiaty na gruntach należących do firmy Food Park [...]