środa, 12 grudzień 2018

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY W SP CHOCEŃ

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/49-chocen/5165-mikolajkowy-turniej-sportowy-w-sp-chocen.html
7 listopada 2018 roku odbył się w Szkole Podstawowej w Choceniu Mikołajkowy Turniej Sportowy. Poc [...] 7 listopada 2018 roku odbył się w Szkole Podstawowej w Choceniu Mikołajkowy Turniej Sportowy. Począwszy od najmłodszych uczniów, aż po gimnazjalistów wszyscy podejmowali sportową rywalizację z Mikołajem w tle. Bardzo się cieszymy, że do naszej zabawy włączyli się również rodzice i wychowawcy. Śmiechu było co nie miara. Żeby Mikołaj miał gdzie zostawić prezenty dzieci wraz z rodzicami ubierali choinkę łącząc poszczególne elementy puzzli. Następnie wykonywali obowiązki elfów i przekonali się, że to wcale nie łatwe zadanie.

Rodzice natomiast wcielili się w role Mikołajowego zaprzęgu i wyruszyli w świąteczną podróż. Dla starszych uczniów przygotowane były typowo sportowe konkurencje jak: rzut do kosza czy skok w dal z miejsca. Wszyscy chętnie podejmowali zadania. W kategorii klas IV, V, VI  zwyciężyła klasa VI A , drugie miejsce zajęła klasa V A, trzecie klasa V B. W najstarszej kategorii pierwsze miejsce zajęła klasa III A, drugie klasa VIII A, trzecie klasa III B.

Mikołajkowy turniej wprowadził nas w klimat zbliżających się Świąt. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.

Organizatorzy

mik c5a76
Więcej zdjęć: https://spchocen.edupage.org

Powrót

Polecane artykuły:


Rachmistrzowie spisowi wyjdą w teren

Dyrektor Centralnego Biura Spisowego podjął decyzję o możliwości prowadzenia wywiadów przez rachmistrzów spisowych w gospodarstwach rolnych przydzielonych im do realizacji w formie wywiadów be [...]