środa, 25 listopad 2015

Charytatywny turniej piłki nożnej halowej

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/51-liceum-w-choceniu/3216-charytatywny-turniej-pilki-noznej-halowej.html
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Społeczna Zasadnicz [...] Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Społeczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa im. Adama Mickiewicza w Choceniu zaprasza wszystkich miłośników gry w piłkę nożną halową do wzięcia udziału w:
„II Świątecznym Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej zorganizowanym dla Filipka Chmielewskiego”
Celem turnieju jest zbiórka pieniędzy na leczenie 5-letniego Filipka, który niedawno miał zapalenie rogówki lewego oka. 

Po chorobie niestety pozostały dziecku blizny pozapalne na rogówce co uniemożliwia widzenie. Można te plamki ,usunąć'' albo kroplami (w tym przypadku to nie przynosi efektu) lub laserowo. Drugiego grudnia Filipek i jego rodzice mają wizytę u okulisty i wtedy wyjaśni się jak jego oczko. Niestety póki co mimo zakraplania oczka, dzieciak nie widzi.

Celem turnieju jest także popularyzacja piłki nożnej halowej, dostarczenie radości ze współzawodnictwa sportowego oraz wyłonienie najlepszych zespołów. 

W charytatywnym turnieju piłki nożnej halowej mogą uczestniczyć drużyny amatorskie, reprezentacje szkół i klubów sportowych.
Turniej zostanie rozegrany w dniu 19 grudnia 2015 roku na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu przy ulicy Sikorskiego 12. Początek zmagań sportowych przewidziano na godzinę 9:00. Szczegółowe informacje znajdują się w ramowym Regulaminie Turnieju.
Zespół maksymalnie składa się z 10 zawodników. Sposób przeprowadzenia rozgrywek uzależniony jest od ilości zespołów biorących udział w turnieju. Maksymalna liczba drużyn uczestniczących w turnieju wynosi – 16, decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązują przepisy gry w futsal PZPN.

Zgłoszenia należy dokonywać do dnia 14.12.2015r., mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie, do godziny 15:00 pod numerem telefonu: 54 284-67-14 (sekretariat szkoły) lub bezpośrednio do organizatora turnieju: Pana Marcina Kędzierskiego – 506039671.

Za udział w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej jest pobierana opłata wpisowa w wysokości 150 zł, która zostanie przekazana na leczenie małego Filipka Chmielewskiego.

Nagrody: Za miejsca I-III – puchary i medale. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy turniejowe. Medale dla: Najlepszego Zawodnika, Brakarza i Strzelca.

Załączniki:
[ZAPROSZENIE]
[ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU]
[REGULAMIN]
[KARTA ZGŁOSZENIA]
[OŚWIADCZENIE DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH]

Powrót

Polecane artykuły:


Zarządzenie

ZARZĄDZENIE NR 518/2023 Wójta Gminy Choceńz dnia 1 grudnia 2023r. w sprawie sprzedaży samochodu RENAULT TRAFIC. Treść zarządzenia - pobierz tutaj  [...]

Zmiana kodów pocztowych

Poczta Polska, na wniosek Wójta Gminy Choceń, podjęła działania w celu uporządkowania kodów pocztowych funkcjonujących na terenie naszej gminy. Dotyczy to następujących kodów pocztowych, kt [...]