poniedziałek, 12 październik 2020

Choceńska "mundurówka" zakończyła projekt dla młodzieży "Zrekrutuj się"

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/51-liceum-w-choceniu/6291-chocenska-mundurowka-zakonczyla-projekt-dla-mlodziezy-zrekrutuj-sie.html
W ramach projektu Ministerstwa Obrony Narodowej – „Zrekrutuj się! Zwiększenie wiedzy młodzie [...]

W ramach projektu Ministerstwa Obrony Narodowej – „Zrekrutuj się! Zwiększenie wiedzy młodzieży na temat obronności i służby wojskowej”  uczniowie Społecznego Liceum w Choceniu klas mundurowych  zakończyli cykl strzelań. Podczas projektu uczniowie nabywali  i rozwijali swoje umiejętności w strzelaniu z karabinu kbkak oraz pistoletu.

Każdy pobyt na strzelnicy budził emocje, pojawiała się radość z celnych strzałów, a także element rywalizacji.  Uczniowie są bardzo zadowoleni z udziału w projekcie, nabyli nowe umiejętności, które mogą przełożyć się na dalszy rozwój zawodowy. Każdy mógł sprawdzić i rozwijać swoje umiejętności w strzelaniu pod okiem profesjonalnych trenerów. 


Najlepsze wyniki w strzelaniu z karabinu kbkak uzyskała uczennica klasy II Ag Rybińska Paulina, natomiast w strzelaniu z pistoletu Gloock uczennica klasy II Ag Kacprzak Weronika. Serdecznie gratulujemy!  

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do organizatorów: Prezesowi Fundacji RISE – Panu Piotrowi Zwaryczowi, Prezesom Lipnowskiego Klubu Strzeleckiego „VIS” Panom Jackowi Sadzińskiemu oraz Edwardowi Krzemienieckiemu.

Trenerami i instruktorami, którzy uczyli strzelać młodzież z pistoletu byli: Jacek Hencel, Maciej Cichocki, Marian Seklecki, Rafał Krzemieniecki, Sławomir Tokarski, Przemysław Pietrzak, Zbigniew Jerominko, Hubert Matysiak.

Projekt zapewne zapiszę się w naszej pamięci dzięki atmosferze panującej na strzelnicy oraz doskonałej opiece trenerów.

Powrót

Polecane artykuły:


Zebranie z sołtysami

W dniu 7 marca br., odbyło się spotkanie Wójta gminy Choceń Romana Nowakowskiego z sołtysami z terenu gminy Choceń. W spotkaniu uczestniczyli także pracownicy Urzędu Gminy oraz dzielnicowy z P [...]

Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Monimar- Marcin Kucharuk z Włocławka realizuje inwestycję pn.: Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach, służąca poprawie ich efek [...]